Deltagarlista Gren 1-21 
 
  Tävling  Utmanaren 2019-05-19    Utskriftsdatum  16 maj 2019   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  21:08   
  Arrangör  Norrtälje simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 maj 2019         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  2:41.58   
119  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  2:44.87   
130  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  2:51.16   
111  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  2:53.35   
112  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  3:12.81   
67  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m     
70  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
83  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
89  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
10  108  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  2:21.19   
120  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:23.86   
99  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  2:29.55   
110  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  3:19.39   
68  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
87  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
113  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:29.64   
91  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:47.75   
121  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  1:48.40   
76  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  1:50.78   
82  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m     
109  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m     
125  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:26.09   
115  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  1:39.94   
73  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  1:53.97   
94  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m     
122  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  15.54   
120  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  20.04   
79  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  22.75   
96  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  24.08   
129  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  24.51   
114  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  24.92   
101  Lindqvist Linus  2009  NORRTÄLJE    25 m  25.04   
118  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.16   
93  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m  26.99   
10  81  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m  27.00   
11  104  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  27.48   
12  108  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  27.48   
13  105  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.34   
14  131  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.82   
15  124  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.32   
16  117  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  30.76   
17  71  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  30.79   
18  98  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  31.43   
19  86  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.10   
20  127  Veseli Donik  2008  NORRTÄLJE    25 m  34.49   
21  90  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  49.41   
22  95  Jansson Gustav  2013  NORRTÄLJE    25 m  50.39   
23  103  Lundblad Freja  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  38.58   
87  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  42.32   
115  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  42.33   
80  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  45.43   
68  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  50 m  45.58   
109  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  45.72   
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  46.94   
78  Daize Nikola  2007  NORRTÄLJE  BM6007  25 m  47.92   
107  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  50 m  48.06   
10  77  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  50.24   
11  116  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  51.59   
12  73  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  51.61   
13  94  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  51.79   
14  122  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m  52.49   
15  121  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.73   
16  88  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  54.20   
17  76  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  54.35   
18  113  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  54.81   
19  82  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  55.85   
20  126  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  1:01.31   
21  72  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE  AK0109  25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:03.03   
70  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  1:35.52   
85  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:39.48   
91  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:40.54   
89  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:42.39   
83  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:43.24   
 
Gren 8, 400m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  4:52.95   
130  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  5:18.88   
119  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  5:19.16   
74  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
75  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
110  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  17.16   
129  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  25.39   
93  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m  27.94   
79  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  28.04   
114  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  28.10   
101  Lindqvist Linus  2009  NORRTÄLJE    25 m  28.87   
108  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  29.10   
116  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  29.17   
81  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m  29.26   
10  122  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m  29.54   
11  96  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.03   
12  131  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.37   
13  118  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  31.34   
14  105  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  31.54   
15  103  Lundblad Freja  2010  NORRTÄLJE    25 m  31.94   
16  117  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.05   
17  104  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  32.38   
18  71  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  33.44   
19  124  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.45   
20  98  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  36.07   
21  106  Nirling Nova  2012  NORRTÄLJE    25 m  41.65   
22  127  Veseli Donik  2008  NORRTÄLJE    25 m  41.76   
23  86  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  42.63   
24  90  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  45.85   
25  95  Jansson Gustav  2013  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  35.43   
130  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  50 m  37.73   
92  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  38.11   
87  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  46.82   
68  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  48.32   
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  50.00   
113  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  53.25   
121  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.48   
88  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  53.62   
10  115  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  53.66   
11  82  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  54.59   
12  107  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  54.62   
13  73  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  55.01   
14  109  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  56.08   
15  76  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  58.53   
16  94  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  58.91   
17  77  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  1:00.58   
18  125  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  1:02.27   
19  114  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  1:04.01   
20  78  Daize Nikola  2007  NORRTÄLJE  BM6007  50 m  1:04.73   
21  126  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  1:05.03   
22  98  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m     
23  100  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m     
24  117  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:10.97   
99  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:14.86   
67  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:25.39   
74  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:36.94   
110  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:41.13   
89  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:53.52   
70  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  2:10.75   
 
Gren 12, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  13.28   
79  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  20.42   
114  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  21.46   
129  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  21.80   
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  22.26   
96  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  22.66   
71  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  23.76   
108  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  23.88   
81  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m  26.34   
10  131  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  26.62   
11  104  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  26.80   
12  101  Lindqvist Linus  2009  NORRTÄLJE    25 m  27.00   
13  98  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  29.73   
14  124  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.82   
15  103  Lundblad Freja  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.89   
16  86  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  31.04   
17  127  Veseli Donik  2008  NORRTÄLJE    25 m  31.66   
18  106  Nirling Nova  2012  NORRTÄLJE    25 m  31.74   
19  117  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.86   
20  102  Lindqvist Oskar  2011  NORRTÄLJE    25 m  46.60   
21  90  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  48.11   
 
Gren 13, 50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  31.02   
111  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  31.33   
92  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  50 m  32.19   
112  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  33.09   
87  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  50 m  34.52   
132  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  34.58   
123  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  35.87   
68  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  38.47   
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  38.59   
10  113  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  39.14   
11  77  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  40.48   
12  109  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  42.73   
13  88  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  44.29   
14  115  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  45.19   
15  72  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE  AK0109  25 m  45.64   
16  76  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  45.98   
17  73  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  46.13   
18  94  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  46.73   
19  116  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  47.00   
20  126  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  47.90   
21  114  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  49.42   
22  100  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m  49.47   
23  125  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  50.56   
24  82  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  52.62   
25  122  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m  53.04   
26  118  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  55.83   
27  78  Daize Nikola  2007  NORRTÄLJE  BM6007  25 m     
28  96  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m     
29  98  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
91  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:23.67   
80  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  1:24.22   
84  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m  1:26.28   
85  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:26.99   
107  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  50 m  1:28.24   
83  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:29.07   
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  1:32.52   
77  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  1:35.78   
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  13.91   
112  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  17.31   
97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  22.15   
77  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  22.46   
107  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  23.74   
121  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  24.04   
109  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  25.03   
73  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  25.82   
116  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  26.22   
10  129  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  26.37   
11  122  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m  26.68   
12  126  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  26.70   
13  82  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  27.30   
14  114  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  27.65   
15  72  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE  AK0109  25 m  28.04   
16  88  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  29.05   
17  78  Daize Nikola  2007  NORRTÄLJE  BM6007  25 m     
18  79  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m     
19  80  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m     
20  108  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  28.99   
128  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  50 m  29.84   
120  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  30.52   
111  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  34.57   
87  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  38.75   
92  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  38.84   
68  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  40.95   
123  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  41.42   
70  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  46.15   
10  83  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  47.03   
11  115  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  48.67   
12  97  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  49.40   
13  91  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  51.09   
14  76  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  56.06   
15  132  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
 
Gren 17, 100m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:33.65   
89  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:39.91   
110  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:50.11   
74  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
 
Gren 18, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
123  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  1:36.15   
80  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  1:39.04   
107  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  1:50.84   
77  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m     
84  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
 
Gren 19, 200m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  2:47.61   
 
Gren 20, 400 ryggsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
119  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
 
Gren 21, 200m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  50 m  2:33.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  16 maj 2019 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  21:08