Deltagarlista Gren 1-20 
 
  Tävling  Utmanaren 2019-04-07    Utskriftsdatum  03 april 2019   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  22:01   
  Arrangör  Norrtälje simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 april 2019         
 
 
Gren 1, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:09.83   
119  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:14.90   
121  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:24.16   
102  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:26.48   
81  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  1:36.45   
78  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:42.39   
61  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  1:44.24   
73  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:55.08   
98  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
 
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:03.03   
60  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:07.61   
100  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:33.13   
114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  2:10.12   
58  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  38.58   
80  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  45.84   
99  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  47.38   
76  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m  50.03   
111  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.73   
68  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  54.35   
72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  1:05.74   
87  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m     
95  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m     
10  107  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m     
11  108  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
12  120  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m     
13  123  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  40.37   
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  44.75   
64  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  55.01   
77  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  56.17   
74  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m     
82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m     
84  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m     
106  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m     
112  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
10  124  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  20.54   
70  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  22.75   
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  22.84   
112  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m  23.63   
63  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  23.72   
69  Daize Nicola  2007  NORRTÄLJE    25 m  24.07   
75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  24.70   
72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  24.83   
58  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  24.98   
10  114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  25.36   
11  86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  25.70   
12  108  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.16   
13  71  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m  27.00   
14  94  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  27.75   
15  118  Yagci Muhammed  2007  NORRTÄLJE    25 m  29.13   
16  123  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.82   
17  113  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.42   
18  107  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  33.72   
19  74  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.32   
20  117  Veseli Donik  2008  NORRTÄLJE    25 m  34.49   
21  87  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  37.08   
22  62  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  40.89   
23  88  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m  42.15   
24  79  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  49.41   
25  83  Jansson Gustav  2013  NORRTÄLJE    25 m  50.39   
26  90  Lindqvist Linus  2009  NORRTÄLJE    25 m     
27  92  Lindqvist Oskar  2011  NORRTÄLJE    25 m     
28  93  Melin Atle  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
119  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  34.00   
97  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  49.68   
116  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  1:01.31   
59  Andersson Charlotta  1987  NORRTÄLJE    25 m     
65  Bladlund Astrid  2006  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:29.04   
66  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:34.53   
80  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:51.53   
111  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  1:55.83   
68  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m     
76  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
99  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m     
124  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 8, 200m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:23.86   
109  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  2:44.87   
100  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  3:43.95   
61  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
67  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
78  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  23.89   
72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  24.43   
86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  24.74   
114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  24.87   
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  25.11   
120  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  25.39   
75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  25.45   
58  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  26.06   
63  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  27.88   
10  70  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  28.04   
11  65  Bladlund Astrid  2006  NORRTÄLJE    25 m  28.67   
12  104  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  28.93   
13  71  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m  29.26   
14  84  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.03   
15  123  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.37   
16  106  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  30.51   
17  69  Daize Nicola  2007  NORRTÄLJE    25 m  31.25   
18  95  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  32.01   
19  107  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.20   
20  62  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  33.44   
21  94  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.29   
22  118  Yagci Muhammed  2007  NORRTÄLJE    25 m  35.16   
23  113  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.81   
24  87  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  36.07   
25  108  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  36.40   
26  85  Jansson Meya  2011  NORRTÄLJE    25 m  37.36   
27  88  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m  40.53   
28  117  Veseli Donik  2008  NORRTÄLJE    25 m  41.76   
29  74  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  42.63   
30  96  Nirling Nova  2012  NORRTÄLJE    25 m  43.18   
31  79  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  45.85   
32  92  Lindqvist Oskar  2011  NORRTÄLJE    25 m  50.76   
33  76  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
34  90  Lindqvist Linus  2009  NORRTÄLJE    25 m     
35  91  Lindqvist Malva  2007  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  34.70   
101  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  39.62   
81  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  40.29   
119  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  40.91   
122  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  42.27   
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  53.25   
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  53.66   
72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  54.59   
77  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  54.64   
10  97  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  55.56   
11  82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  58.91   
12  104  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  1:04.08   
13  116  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  1:05.03   
14  89  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m     
15  115  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
73  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:43.36   
67  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:46.19   
100  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:46.76   
80  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:50.72   
78  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:53.52   
111  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  1:54.51   
64  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  1:58.69   
66  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  2:01.65   
98  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  2:04.04   
10  61  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  2:10.75   
11  68  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m     
12  99  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m     
 
Gren 12, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  17.34   
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  19.88   
114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  20.18   
70  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  20.82   
104  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  21.46   
72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  21.52   
82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  22.19   
86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  22.26   
84  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  22.66   
10  58  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  22.79   
11  75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  23.08   
12  106  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  23.09   
13  124  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  23.72   
14  63  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  24.04   
15  93  Melin Atle  2009  NORRTÄLJE    25 m  24.04   
16  108  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  24.59   
17  118  Yagci Muhammed  2007  NORRTÄLJE    25 m  24.59   
18  69  Daize Nicola  2007  NORRTÄLJE    25 m  24.75   
19  95  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  25.70   
20  65  Bladlund Astrid  2006  NORRTÄLJE    25 m  25.73   
21  62  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.23   
22  71  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m  26.37   
23  123  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  26.62   
24  94  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  28.84   
25  113  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.82   
26  74  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  31.04   
27  117  Veseli Donik  2008  NORRTÄLJE    25 m  31.66   
28  85  Jansson Meya  2011  NORRTÄLJE    25 m  31.95   
29  87  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.81   
30  107  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.86   
31  79  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  48.11   
32  92  Lindqvist Oskar  2011  NORRTÄLJE    25 m  54.70   
33  76  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
34  88  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m     
35  90  Lindqvist Linus  2009  NORRTÄLJE    25 m     
36  91  Lindqvist Malva  2007  NORRTÄLJE    25 m     
37  96  Nirling Nova  2012  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 13, 50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  26.92   
119  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  29.29   
122  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  31.39   
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  39.14   
97  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  41.34   
77  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  44.29   
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  45.19   
82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  46.73   
116  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  50.10   
10  104  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  52.15   
11  72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  52.62   
12  93  Melin Atle  2009  NORRTÄLJE    25 m  1:00.38   
13  115  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m     
14  120  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:13.43   
75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:17.04   
100  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:17.19   
78  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:20.60   
66  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:22.10   
67  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:22.11   
61  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  1:25.71   
86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  1:32.52   
80  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:34.07   
10  73  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:35.03   
11  114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  1:46.44   
12  98  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  1:47.25   
13  111  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  2:35.71   
14  64  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
15  76  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
16  99  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m     
17  112  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  16.23   
102  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  17.31   
58  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  18.67   
105  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  20.03   
86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  22.15   
89  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m  23.01   
97  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  23.74   
103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  26.26   
114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  26.57   
10  116  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE  BU1206  25 m  26.70   
11  72  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  27.30   
12  63  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  28.04   
13  106  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  28.76   
14  77  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  29.05   
15  104  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  31.10   
16  115  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  31.87   
17  75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
18  112  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
19  120  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  29.63   
119  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  30.40   
110  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  30.52   
101  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  34.57   
66  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  40.25   
81  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  41.57   
68  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  58.19   
98  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  58.63   
64  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
 
Gren 17, 100m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
100  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m     
 
Gren 18, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:14.81   
101  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:18.09   
122  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:18.76   
102  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:25.87   
121  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:26.91   
75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:32.96   
58  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  1:37.07   
66  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:38.15   
86  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  1:46.85   
10  97  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  1:50.84   
11  64  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  1:53.97   
12  68  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  2:02.08   
13  114  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  2:06.90   
14  103  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  2:12.81   
15  98  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
 
Gren 19, 200m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:14.63   
 
Gren 20, 400m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  03 april 2019 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  22:01