Deltagarlista Gren 1-20 
 
  Tävling  Utmanaren 2019-03-17    Utskriftsdatum  15 mars 2019   
  Tävlingsort      Utskriftstid  19:27   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  17 mars 2019         
 
 
Gren 1, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:11.02   
56  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:13.25   
62  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  1:48.88   
24  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:54.82   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
17  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
55  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m     
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:05.20   
57  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:07.70   
37  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:09.83   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
20  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
49  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  42.86   
28  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  54.76   
58  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  57.61   
10  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m     
48  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  42.28   
52  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  48.67   
Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  24.13   
69  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  24.76   
11  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  25.12   
54  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.16   
16  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  26.32   
50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  26.68   
30  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m  26.99   
51  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  27.01   
Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  27.20   
10  64  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  28.53   
11  65  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  29.01   
12  44  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.44   
13  73  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  29.62   
14  63  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  31.98   
15  19  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.75   
16  72  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  37.44   
17  23  Hedqvist Oliver  2009  NORRTÄLJE  AI8109  25 m  38.31   
18  36  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m  42.15   
19  25  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  49.41   
20  14  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m     
21  21  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
22  26  Håkansson Ida  2010  NORRTÄLJE    25 m     
23  35  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m     
24  40  Le Moine Oliver  2011  NORRTÄLJE    25 m     
25  42  Muhammed Yagci  2007  NORRTÄLJE    25 m     
26  43  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m     
27  53  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  39.87   
49  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  41.48   
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  42.49   
20  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  43.95   
17  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  44.07   
55  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  46.75   
52  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  47.37   
28  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  47.49   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  48.77   
10  24  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  49.35   
11  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  49.58   
12  48  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  50.96   
13  46  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  51.02   
14  58  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.73   
15  10  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  54.82   
16  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  55.01   
17  22  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m     
18  47  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
19  61  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:10.87   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:22.40   
18  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:39.48   
 
Gren 8, 200m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:14.86   
56  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  2:32.81   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  2:56.69   
24  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  3:12.13   
55  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  3:15.80   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
10  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m     
10  17  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
11  28  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m     
12  48  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m     
13  49  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m     
14  58  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
73  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.49   
50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  26.79   
30  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m  27.94   
11  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  28.04   
64  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  28.37   
61  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m  29.54   
69  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  29.93   
51  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  30.02   
32  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.03   
10  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  31.67   
11  53  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.20   
12  44  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.35   
13  72  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.54   
14  63  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.81   
15  35  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  36.07   
16  54  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  36.40   
17  23  Hedqvist Oliver  2009  NORRTÄLJE  AI8109  25 m  37.03   
18  33  Jansson Meya  2011  NORRTÄLJE    25 m  37.36   
19  43  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m  38.50   
20  38  Källsten Wilma  2011  NORRTÄLJE    25 m  40.92   
21  19  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  42.63   
22  36  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m  42.64   
23  45  Nirling Nova  2012  NORRTÄLJE    25 m  43.18   
24  25  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  45.85   
25  41  Lindqvist Oskar  2011  NORRTÄLJE    25 m  50.76   
26  14  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m     
27  21  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
28  40  Le Moine Oliver  2011  NORRTÄLJE    25 m     
29  42  Muhammed Yagci  2007  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  42.44   
17  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  46.44   
20  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  48.70   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  48.85   
28  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  49.15   
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  49.47   
49  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  50.04   
50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  53.25   
58  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.48   
10  52  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  53.66   
11  55  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  54.25   
12  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  55.01   
13  24  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  55.27   
14  46  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  55.81   
15  48  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE  BL1207  25 m  56.08   
16  22  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  57.32   
17  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  58.23   
18  16  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  58.49   
19  10  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE  BB3608  25 m  58.53   
20  31  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  59.40   
21  51  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  1:04.08   
22  65  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  1:05.03   
23  39  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m     
24  47  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:10.97   
37  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:14.86   
71  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:23.48   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:25.87   
29  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  1:34.40   
70  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:39.56   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  2:11.54   
 
Gren 12, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  20.47   
11  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE  AI9709  25 m  21.73   
69  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  22.79   
32  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  23.87   
51  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  24.27   
54  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m  24.59   
65  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  25.06   
73  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  25.94   
66  Veseli Aurela  NORRTÄLJE    25 m  27.46   
10  44  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  27.90   
11  63  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.82   
12  72  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  31.56   
13  33  Jansson Meya  2011  NORRTÄLJE    25 m  31.95   
14  19  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.70   
15  53  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  35.74   
16  35  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m  40.53   
17  38  Källsten Wilma  2011  NORRTÄLJE    25 m  43.06   
18  25  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m  48.11   
19  14  Ericsson Beatrice  2007  NORRTÄLJE    25 m     
20  21  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
21  40  Le Moine Oliver  2011  NORRTÄLJE    25 m     
22  42  Muhammed Yagci  2007  NORRTÄLJE    25 m     
23  43  Nehl Ellen  2010  NORRTÄLJE    25 m     
24  45  Nirling Nova  2012  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 13, 50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  26.92   
29  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  34.44   
67  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  35.58   
62  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  35.87   
13  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  37.03   
50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  39.14   
46  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  41.34   
22  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  46.63   
31  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  46.73   
10  51  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  52.15   
11  16  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  52.62   
12  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m     
13  23  Hedqvist Oliver  2009  NORRTÄLJE  AI8109  25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  56.85   
37  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  59.60   
68  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:03.62   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:09.39   
71  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:09.60   
74  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  1:16.67   
20  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:17.53   
29  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  1:19.98   
49  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:26.95   
10  18  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:26.99   
11  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  1:30.01   
12  50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  1:30.47   
13  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  1:31.15   
14  17  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:35.03   
15  34  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  1:36.35   
16  47  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m  1:55.01   
17  21  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
18  61  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  20.00   
67  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  22.05   
34  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  22.72   
46  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  23.74   
39  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m  24.17   
65  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  26.70   
22  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  29.05   
50  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  30.70   
32  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.52   
10  73  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  36.83   
11  51  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  37.41   
12  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m     
13  16  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m     
14  21  Hedqvist Ellen  2007  NORRTÄLJE    25 m     
15  23  Hedqvist Oliver  2009  NORRTÄLJE  AI8109  25 m     
16  44  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m     
17  47  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE  BW9805  25 m     
18  54  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
19  61  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE  AT0507  25 m     
20  64  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m     
21  72  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  35.79   
62  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  41.42   
29  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  41.57   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  44.68   
Andersson Charlotta  1987  NORRTÄLJE    25 m     
13  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m     
74  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
 
Gren 18, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:15.04   
71  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:18.76   
70  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:28.42   
29  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  1:33.07   
20  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:33.22   
62  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  1:36.15   
13  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  1:39.04   
67  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  1:42.22   
18  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:43.88   
10  34  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  1:46.85   
11  46  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  1:50.84   
 
Gren 19, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Charlotta  1987  NORRTÄLJE    25 m     
12  Drotz Linda  1995  NORRTÄLJE    25 m     
15  Ericsson Pierre  1961  NORRTÄLJE    25 m     
27  Hållinder Christoffer  1994  NORRTÄLJE    25 m     
59  Stoltz Fredrik  1996  NORRTÄLJE  AV6396  25 m     
60  Stoltz Robin  1990  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 20, 200m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:14.86   
56  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  2:32.81   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 mars 2019 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  19:27