Deltagarlista Gren 1-18 
 
  Tävling  Utmanaren + KM 50 frisim    Utskriftsdatum  16 december 2018   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  00:55   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 december 2018         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  28.91   
85  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  29.75   
89  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  31.49   
70  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  32.21   
56  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  32.51   
58  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  33.09   
27  Hall Petra  1993  NORRTÄLJE  BM6293  25 m  33.86   
35  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  34.44   
92  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  35.30   
10  88  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  35.44   
11  84  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  35.58   
12  41  Jansson Susanne  1977  NORRTÄLJE    25 m  35.69   
13  77  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  35.91   
14  Andersson Charlotta  1987  NORRTÄLJE    25 m  36.00   
15  17  Drotz Linda  1995  NORRTÄLJE    25 m  36.00   
16  12  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  36.01   
17  18  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  38.18   
18  63  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE  BX4403  25 m  38.46   
19  30  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  38.56   
20  21  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m  38.61   
21  67  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  38.96   
22  22  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  39.42   
23  20  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  40.89   
24  15  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m  40.91   
25  52  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  41.34   
26  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  41.49   
27  14  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  43.50   
28  73  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  44.25   
29  60  Ohlsson Rejås Jenny  1977  NORRTÄLJE    25 m  44.67   
30  82  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  50.10   
31  34  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  51.08   
32  19  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  54.13   
33  62  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  1:04.60   
34  51  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  1:11.90   
35  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m     
36  13  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
37  31  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m     
38  53  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE    25 m     
39  54  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m     
40  65  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
41  81  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m     
42  90  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
43  94  Melin Freja  2008  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  26.97   
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  27.31   
45  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  27.59   
68  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  29.14   
74  Stoltz Fredrik  1996  NORRTÄLJE  AV6396  25 m  29.68   
75  Stoltz Robin  1990  NORRTÄLJE    25 m  30.00   
83  Westholm Peter  1959  NORRTÄLJE  AA6359  25 m  30.24   
57  Pettersson Mikael  1972  NORRTÄLJE    25 m  33.19   
87  Åhlén Gunnar  1974  NORRTÄLJE    25 m  33.44   
10  61  Rejås Marcus  1973  NORRTÄLJE    25 m  35.16   
11  11  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  35.62   
12  33  Hållinder Christoffer  1994  NORRTÄLJE    25 m  36.00   
13  32  Håkansson Peter  1976  NORRTÄLJE    25 m  38.00   
14  26  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  38.35   
15  40  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  38.59   
16  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  38.75   
17  55  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  39.57   
18  43  Johansson Joachim  1972  NORRTÄLJE    25 m  40.00   
19  59  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  40.76   
20  80  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  41.59   
21  28  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  46.63   
22  36  Jansson Andreas  1976  NORRTÄLJE    25 m  50.01   
23  37  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  50.84   
24  93  Melin Atle  2009  NORRTÄLJE    25 m  1:00.41   
25  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m     
26  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
27  49  Malmgren Teodor  2008  NORRTÄLJE    25 m     
28  66  Sigurdsson Gabriel  2008  NORRTÄLJE    25 m     
29  76  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE    25 m     
30  79  Sörensson Leif  1959  NORRTÄLJE    25 m     
31  91  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE    25 m  23.63   
28  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  23.99   
38  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  24.13   
16  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE    25 m  25.49   
80  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  26.27   
19  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  26.32   
Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  27.20   
86  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  28.67   
82  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  29.01   
10  91  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  29.62   
11  53  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE    25 m  29.73   
12  66  Sigurdsson Gabriel  2008  NORRTÄLJE    25 m  32.53   
13  51  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  38.45   
14  44  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m  46.91   
15  10  Bladlund Astrid  2006  NORRTÄLJE    25 m     
16  13  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
17  23  Gisleskog Linus  2007  NORRTÄLJE    25 m     
18  24  Gisleskog Måns  2009  NORRTÄLJE    25 m     
19  25  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m     
20  31  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m     
21  49  Malmgren Teodor  2008  NORRTÄLJE    25 m     
22  65  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
23  78  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m     
24  90  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  43.95   
20  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  44.07   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  48.77   
52  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  51.02   
14  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  52.77   
73  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.73   
15  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m  54.37   
59  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  54.81   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
10  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
11  54  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m     
12  94  Melin Freja  2008  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  1:40.72   
22  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:40.86   
18  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  1:41.71   
11  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
21  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
55  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m     
 
Gren 8, Egen definierad Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
45  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m     
70  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
71  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m     
92  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
46  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m  24.92   
80  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  27.41   
30  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  27.60   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  28.23   
81  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  28.77   
53  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE    25 m  29.10   
86  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  30.10   
38  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.23   
16  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE    25 m  30.81   
10  54  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m  31.11   
11  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  31.67   
12  91  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  31.94   
13  48  Lundblad Freja  2010  NORRTÄLJE    25 m  32.91   
14  64  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  33.08   
15  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  33.44   
16  51  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.47   
17  66  Sigurdsson Gabriel  2008  NORRTÄLJE    25 m  35.04   
18  78  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.81   
19  Beronius Belle  2010  NORRTÄLJE    25 m  37.58   
20  39  Jansson Meya  2011  NORRTÄLJE    25 m  43.58   
21  44  Johansson Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m  48.24   
22  10  Bladlund Astrid  2006  NORRTÄLJE    25 m     
23  13  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
24  23  Gisleskog Linus  2007  NORRTÄLJE    25 m     
25  24  Gisleskog Måns  2009  NORRTÄLJE    25 m     
26  29  Helgesson Astrid  2010  NORRTÄLJE    25 m     
27  31  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m     
28  42  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m     
29  47  Le Moine Oliver  2011  NORRTÄLJE    25 m     
30  65  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
31  72  Sohail Laiba  2009  NORRTÄLJE    25 m     
32  90  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  48.32   
84  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  52.31   
26  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  52.45   
18  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  52.94   
59  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  53.25   
63  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE  BX4403  25 m  53.36   
15  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m  54.40   
67  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  54.92   
30  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  55.27   
10  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  56.17   
11  52  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  56.34   
12  28  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  57.32   
13  73  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  58.56   
14  37  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m  59.40   
15  62  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  1:12.17   
16  82  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:13.15   
45  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:14.86   
20  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:43.36   
12  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:48.27   
34  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:58.17   
Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  1:58.69   
14  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m     
21  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
 
Gren 12, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  13.87   
46  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m  20.99   
80  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  20.99   
16  Danielsson-Liegne Altinus  2009  NORRTÄLJE    25 m  21.73   
76  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE    25 m  21.82   
86  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m  23.45   
Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m  24.04   
81  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  24.06   
38  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  24.14   
10  19  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  24.47   
11  82  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m  25.06   
12  91  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m  25.94   
13  93  Melin Atle  2009  NORRTÄLJE    25 m  26.00   
14  Aspelin Hanna  2008  NORRTÄLJE    25 m  27.47   
15  66  Sigurdsson Gabriel  2008  NORRTÄLJE    25 m  27.94   
16  78  Svedbjörk Tilda  2010  NORRTÄLJE    25 m  29.82   
17  48  Lundblad Freja  2010  NORRTÄLJE    25 m  30.89   
18  39  Jansson Meya  2011  NORRTÄLJE    25 m  33.10   
19  25  Hagstedt Adrian  2010  NORRTÄLJE    25 m  35.70   
20  90  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m  36.32   
21  64  Sarlin Vira  2009  NORRTÄLJE    25 m  37.50   
22  Beronius Belle  2010  NORRTÄLJE    25 m  43.61   
23  10  Bladlund Astrid  2006  NORRTÄLJE    25 m     
24  23  Gisleskog Linus  2007  NORRTÄLJE    25 m     
25  24  Gisleskog Måns  2009  NORRTÄLJE    25 m     
26  29  Helgesson Astrid  2010  NORRTÄLJE    25 m     
27  31  Håkansson Ebba  2008  NORRTÄLJE    25 m     
28  42  Johansson Isabella  2009  NORRTÄLJE    25 m     
29  47  Le Moine Oliver  2011  NORRTÄLJE    25 m     
30  65  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
31  72  Sohail Laiba  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  58.33   
45  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:00.54   
92  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  1:18.84   
26  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:19.42   
12  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:22.91   
11  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:27.00   
55  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:28.82   
14  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  1:35.78   
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  13.99   
56  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  16.12   
89  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  16.59   
58  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  17.31   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  20.51   
40  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  22.72   
55  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  24.23   
52  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  25.15   
80  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  27.63   
10  28  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  29.05   
11  Bergling Alvin  2009  NORRTÄLJE    25 m     
12  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
13  13  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
14  30  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
15  54  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m     
16  66  Sigurdsson Gabriel  2008  NORRTÄLJE    25 m     
17  82  Wase Tilda  2006  NORRTÄLJE    25 m     
18  91  Åkesson Noah  2008  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  32.35   
88  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  37.80   
77  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  41.42   
30  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  43.09   
84  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  45.65   
20  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  47.03   
67  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  52.20   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  52.64   
73  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  1:01.93   
10  34  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m     
11  35  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m     
12  55  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m     
13  68  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m     
14  92  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
 
Gren 17, 100m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:05.99   
 
Gren 18, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:08.47   
69  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:16.23   
56  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:19.80   
89  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:21.73   
58  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:25.87   
26  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:35.54   
77  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  1:36.15   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  1:37.94   
18  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  1:41.37   
10  84  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m  1:42.22   
11  22  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:48.02   
12  30  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:48.42   
13  40  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m  1:50.46   
14  52  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  1:52.23   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  16 december 2018 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  00:55