Deltagarlista Gren 1-17 
 
  Tävling  Luciasim och Utmanaren    Utskriftsdatum  11 december 2015   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  21:22   
  Arrangör  Nsk         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 december 2015         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Zetterström Johanna  1978  NORRTÄLJE  AA8478  25 m  29.79   
Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  30.14   
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  30.85   
Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  30.98   
Filipsson Ebba  2001  NORRTÄLJE  BF1201  25 m  33.27   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  33.58   
Persdotter Linnea Jonsson  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  33.88   
Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  34.17   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  34.94   
10  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  35.72   
11  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  36.03   
12  Öhman-Tillberg Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  36.28   
13  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  50 m  36.98   
14  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  37.09   
15  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  37.33   
16  Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m  37.67   
17  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  37.97   
18  Westholm Marie  1961  NORRTÄLJE  AA3261  25 m  39.25   
19  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  39.75   
20  Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  25 m  41.28   
21  Eskilsson Sherab Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  41.37   
22  Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  45.50   
23  Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  45.73   
24  Danielsson Linnea  2002  NORRTÄLJE    25 m  45.82   
25  Svensson Malin  2003  NORRTÄLJE    25 m  46.04   
26  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m  47.18   
27  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE    25 m  48.33   
28  Kajan Nikita Vättö  2004  NORRTÄLJE    25 m  49.83   
29  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  49.94   
30  Ekstam-Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  54.16   
31  Luna Anna Lena  2000  NORRTÄLJE    25 m     
32  Starck Sara  1983  NORRTÄLJE    25 m     
33  Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    25 m     
34  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE    25 m     
35  Rejås Jenny Ohlsson  1977  NORRTÄLJE    25 m     
36  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE    25 m     
37  Figved-Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m     
38  Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m     
39  Zetterström Linda  1979  NORRTÄLJE    25 m     
40  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Alstermark Adam  1996  NORRTÄLJE  AS9196  25 m  25.06   
Eklund Jonas  1988  NORRTÄLJE  AC3988  25 m  25.93   
Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  25 m  25.94   
Dolama Robert  1975  NORRTÄLJE    25 m  26.37   
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  27.68   
Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  27.83   
Fahlström Kevin  2000  NORRTÄLJE  AL2100  25 m  27.98   
Westholm Peter  1959  NORRTÄLJE  AA6359  25 m  28.27   
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  31.80   
10  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  32.12   
11  Albertsen Oskar  1997  NORRTÄLJE  AZ4397  25 m  32.19   
12  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  32.31   
13  Zetterström Magnus  1981  NORRTÄLJE    25 m  33.67   
14  Pettersson Mikael  1972  NORRTÄLJE    25 m  33.85   
15  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  35.77   
16  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  37.81   
17  Sandgren Emil  2003  NORRTÄLJE  AR3303  25 m  41.97   
18  Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE    25 m  43.89   
19  Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  45.66   
20  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  48.49   
21  Eskilsson Tenzin Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  50.67   
22  Rejås Marcus  1973  NORRTÄLJE    25 m     
23  Ottosson Emil  2006  NORRTÄLJE  AF8106  25 m     
24  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m     
25  Hall Peter  2002  NORRTÄLJE    25 m     
26  Starck David  1978  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Albertsen Oskar  1997  NORRTÄLJE  AZ4397  25 m  19.33   
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  22.32   
Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  23.06   
Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE    25 m  25.44   
Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m  26.47   
Eskilsson Tenzin Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  27.02   
Ekstam-Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  27.04   
Mannerstråle Linn  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.53   
Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  27.71   
10  Svensson Gustav  2006  NORRTÄLJE    25 m  27.95   
11  Figved-Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.96   
12  Lyman Tove Jonsson  2006  NORRTÄLJE    25 m  28.33   
13  Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  28.81   
14  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE    25 m  29.95   
15  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE    25 m  31.64   
16  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    25 m  32.46   
17  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  32.55   
18  Ahlberg Lea Diaz  2006  NORRTÄLJE    25 m  33.88   
19  Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    25 m  34.22   
20  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE    25 m  34.27   
21  Sjöstrand Stephanie  2007  NORRTÄLJE    25 m  34.31   
22  Widell Sara Norman  2006  NORRTÄLJE    25 m  34.32   
23  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  34.57   
24  Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m  35.97   
25  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE    25 m  36.99   
26  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE    25 m  42.44   
27  Zetterström Hugo  2010  NORRTÄLJE    25 m  51.02   
28  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE    25 m     
29  Spaak Wilma Wengerin  2005  NORRTÄLJE    25 m     
30  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE    25 m     
31  Belkert Arvin  2007  NORRTÄLJE    25 m     
32  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE    25 m     
33  Bolanos Madeleine  2004  NORRTÄLJE    25 m     
34  Luna Estella  2004  NORRTÄLJE    25 m     
35  Sparrman Karin  2003  NORRTÄLJE    25 m     
36  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE    25 m     
37  Grewell Oliwia  2007  NORRTÄLJE    25 m     
38  Ribero Ebba  2005  NORRTÄLJE    25 m     
39  Hultström Emelie  2005  NORRTÄLJE    25 m     
40  Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    25 m     
41  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m     
42  Löfgren Lia  2007  NORRTÄLJE    25 m     
43  Sundell Tuva  2007  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  37.28   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  38.75   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  39.68   
Persdotter Linnea Jonsson  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  40.38   
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  42.62   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  43.28   
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  47.58   
Sandgren Emil  2003  NORRTÄLJE  AR3303  25 m  49.61   
Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m  51.02   
10  Eskilsson Sherab Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  51.34   
11  Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  52.54   
12  Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  53.49   
13  Svensson Malin  2003  NORRTÄLJE    25 m  54.04   
14  Kajan Nikita Vättö  2004  NORRTÄLJE    25 m  56.91   
15  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  57.22   
16  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  57.69   
17  Hall Peter  2002  NORRTÄLJE    25 m     
18  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:07.16   
Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  1:33.54   
Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:36.41   
Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:39.80   
Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  25 m  1:45.26   
Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m     
Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m     
Hall Peter  2002  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Albertsen Oskar  1997  NORRTÄLJE  AZ4397  25 m  16.87   
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  25.78   
Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE    25 m  26.02   
Ekstam-Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  26.32   
Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE    25 m  26.74   
Svensson Malin  2003  NORRTÄLJE    25 m  27.11   
Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  27.16   
Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  28.38   
Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE    25 m  28.99   
10  Agerfalk Isabelle  2007  NORRTÄLJE    25 m  29.01   
11  Eskilsson Tenzin Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  29.08   
12  Kajan Nikita Vättö  2004  NORRTÄLJE    25 m  29.29   
13  Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    25 m  29.41   
14  Figved-Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m  29.88   
15  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  30.06   
16  Mannerstråle Linn  2004  NORRTÄLJE    25 m  30.17   
17  Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  30.20   
18  Svensson Gustav  2006  NORRTÄLJE    25 m  30.28   
19  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  30.41   
20  Lyman Tove Jonsson  2006  NORRTÄLJE    25 m  30.57   
21  Luna Estella  2004  NORRTÄLJE    25 m  30.66   
22  Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  32.80   
23  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE    25 m  33.05   
24  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  33.31   
25  Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m  33.59   
26  Ottosson Emil  2006  NORRTÄLJE  AF8106  25 m  33.83   
27  Ahlberg Lea Diaz  2006  NORRTÄLJE    25 m  34.64   
28  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE    25 m  35.01   
29  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE    25 m  35.06   
30  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE    25 m  36.03   
31  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m  36.24   
32  Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    25 m  36.46   
33  Azizi Ella Blomberg  2005  NORRTÄLJE    25 m  36.53   
34  Sjöstrand Stephanie  2007  NORRTÄLJE    25 m  43.13   
35  Plansjö Tuva  2010  NORRTÄLJE    25 m  44.05   
36  Widell Sara Norman  2006  NORRTÄLJE    25 m  45.70   
37  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE    25 m  53.92   
38  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE    25 m     
39  Bolanos Madeleine  2004  NORRTÄLJE    25 m     
40  Belkert Arvin  2007  NORRTÄLJE    25 m     
41  Spaak Wilma Wengerin  2005  NORRTÄLJE    25 m     
42  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE    25 m     
43  Sundell Tuva  2007  NORRTÄLJE    25 m     
44  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE    25 m     
45  Grewell Oliwia  2007  NORRTÄLJE    25 m     
46  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE    25 m     
47  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m     
48  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE    25 m     
49  Johansson Lucas  2007  NORRTÄLJE    25 m     
50  Ribero Ebba  2005  NORRTÄLJE    25 m     
51  Öhman-Tillberg Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
52  Löfgren Lia  2007  NORRTÄLJE    25 m     
53  Sparrman Karin  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Alstermark Adam  1996  NORRTÄLJE  AS9196  25 m  30.72   
Fahlström Kevin  2000  NORRTÄLJE  AL2100  25 m  36.41   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  43.38   
Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  47.23   
Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  25 m  48.47   
Persdotter Linnea Jonsson  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  49.00   
Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  50.91   
Sandgren Emil  2003  NORRTÄLJE  AR3303  25 m  51.93   
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  52.88   
10  Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE    25 m  55.35   
11  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  55.50   
12  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m  59.21   
13  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    25 m  1:07.66   
14  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE    25 m     
15  Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m     
16  Hall Peter  2002  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:22.37   
Albertsen Oskar  1997  NORRTÄLJE  AZ4397  25 m  1:24.24   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:31.87   
Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:43.00   
Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:52.49   
Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:54.09   
Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  2:03.20   
Malmström Viktoria  2004  NORRTÄLJE  AW6604  25 m     
 
Gren 11, 25m Frisim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Rejås Marcus  1973  NORRTÄLJE    25 m  16.25   
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  17.80   
Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  19.69   
Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE    25 m  20.01   
Sandgren Emil  2003  NORRTÄLJE  AR3303  25 m  22.03   
Eskilsson Tenzin Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  22.37   
Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE    25 m  22.85   
Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE    25 m  23.54   
Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  24.28   
10  Figved-Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m  24.38   
11  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m  25.68   
12  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  25.80   
13  Mannerstråle Linn  2004  NORRTÄLJE    25 m  26.21   
14  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  26.48   
15  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    25 m  26.65   
16  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE    25 m  26.82   
17  Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    25 m  27.13   
18  Svensson Gustav  2006  NORRTÄLJE    25 m  30.12   
19  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  31.33   
20  Azizi Ella Blomberg  2005  NORRTÄLJE    25 m  32.99   
21  Ahlberg Lea Diaz  2006  NORRTÄLJE    25 m  33.55   
22  Sjöstrand Stephanie  2007  NORRTÄLJE    25 m  34.14   
23  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE    25 m  35.43   
24  Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m  36.34   
25  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE    25 m  36.48   
26  Widell Sara Norman  2006  NORRTÄLJE    25 m  43.88   
27  Zetterström Hugo  2010  NORRTÄLJE    25 m  53.77   
28  Bolanos Madeleine  2004  NORRTÄLJE    25 m     
29  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE    25 m     
30  Grewell Oliwia  2007  NORRTÄLJE    25 m     
31  Belkert Arvin  2007  NORRTÄLJE    25 m     
32  Hallberg Vanessa  2006  NORRTÄLJE    25 m     
33  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE    25 m     
34  Hultström Emelie  2005  NORRTÄLJE    25 m     
35  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m     
36  Agerfalk Isabelle  2007  NORRTÄLJE    25 m     
37  Lagerqvist Lia  2006  NORRTÄLJE    25 m     
38  Öhman-Tillberg Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
39  Luna Estella  2004  NORRTÄLJE    25 m     
40  Löfgren Lia  2007  NORRTÄLJE    25 m     
41  Mattsson Jesper  2006  NORRTÄLJE    25 m     
42  Rejås Jenny Ohlsson  1977  NORRTÄLJE    25 m     
43  Sparrman Karin  2003  NORRTÄLJE    25 m     
44  Sundell Tuva  2007  NORRTÄLJE    25 m     
45  Spaak Wilma Wengerin  2005  NORRTÄLJE    25 m     
46  Jorlin Moa  2005  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:00.66   
Zetterström Johanna  1978  NORRTÄLJE  AA8478  25 m  1:04.09   
Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:07.00   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:10.66   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:15.36   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:17.66   
Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:21.32   
Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  1:23.09   
Malmström Viktoria  2004  NORRTÄLJE  AW6604  25 m  1:29.08   
10  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:31.35   
11  Eskilsson Sherab Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m  1:36.92   
12  Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  25 m  1:39.40   
13  Hall Peter  2002  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  17.41   
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  18.97   
Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  19.19   
Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  20.95   
Sandgren Emil  2003  NORRTÄLJE  AR3303  25 m  25.39   
Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  29.55   
Ottosson Emil  2006  NORRTÄLJE  AF8106  25 m  37.81   
Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE    25 m     
Öhman-Tillberg Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
10  Eskilsson Sherab Tsering  2003  NORRTÄLJE    25 m     
11  Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  25 m     
12  Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE    25 m     
13  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m     
14  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m     
15  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE    25 m     
16  Danielsson Linnea  2002  NORRTÄLJE    25 m     
17  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m     
18  Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  25 m  27.60   
Alstermark Adam  1996  NORRTÄLJE  AS9196  25 m  28.59   
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  31.48   
Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  33.31   
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  34.73   
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  36.61   
Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  37.48   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  38.81   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  39.46   
10  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  46.16   
11  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  48.46   
12  Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  25 m  52.80   
13  Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m     
 
Gren 16, 100m Fjärilsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:24.35   
 
Gren 17, 100m Medley Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:11.60   
Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:17.84   
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:18.92   
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:22.52   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:23.05   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:23.54   
Albertsen Oskar  1997  NORRTÄLJE  AZ4397  25 m  1:23.93   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:28.05   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:28.18   
10  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:28.27   
11  Persdotter Linnea Jonsson  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:30.68   
12  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:36.98   
13  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:39.51   
14  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  1:39.90   
15  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:40.31   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  11 december 2015 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  21:22