Deltagarlista Gren 2-27 
 
  Tävling  Öppna Roslagsmästerskapen 2018    Utskriftsdatum  02 februari 2019   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  00:27   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2019         
 
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  59.18   
196  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  1:02.53   
33  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  1:05.67   
58  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:06.33   
59  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:07.70   
195  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  1:08.23   
39  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:09.38   
191  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:09.68   
63  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:09.83   
10  202  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:11.02   
11  44  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:11.96   
12  34  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:13.99   
13  38  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  1:16.08   
14  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:17.02   
15  103  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:19.75   
16  201  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:23.51   
17  210  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  1:24.83   
18  206  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:25.27   
19  207  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:26.73   
20  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m     
21  45  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m     
22  205  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m     
23  233  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m     
24  276  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  1:14.26  EFT 
 
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:06.53   
107  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:20.24   
Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:20.26   
60  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  50 m  1:20.32   
256  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:20.43   
99  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:20.63   
197  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:23.64   
100  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:25.25   
Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:27.00   
10  104  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:27.13   
11  95  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:27.60   
12  109  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:27.62   
13  203  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:29.58   
14  193  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:29.93   
15  125  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:32.55   
16  96  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:33.21   
17  204  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:34.07   
18  199  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:37.54   
19  102  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:39.45   
20  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:42.12   
21  226  Palo Lisa  2004  ÅKERSBERGA  BW9804  25 m     
22  232  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  32.84   
101  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  33.15   
119  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  33.23   
37  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  34.42   
Poehler Benjamin  2005  DANDERYD  AN7905  25 m  35.36   
126  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  36.04   
10  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  36.24   
106  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  36.39   
262  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  36.88   
10  118  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  37.78   
11  150  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM  AL5907  25 m  38.10   
12  108  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  38.36   
13  115  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  38.51   
14  213  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  38.61   
15  136  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  38.69   
16  27  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  38.92   
17  140  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  25 m  39.03   
18  135  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  40.81   
19  216  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  41.60   
20  167  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM  AO8507  25 m  42.08   
21  137  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  42.49   
22  134  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  25 m  42.79   
23  42  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  43.52   
24  129  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m  44.14   
25  70  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  44.68   
26  138  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  25 m  44.88   
27  218  Kamakin Anton  2007  ÅKERSBERGA  AD7107  25 m  45.55   
28  260  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  46.56   
29  159  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM  AO0507  25 m  47.52   
30  78  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  47.82   
31  19  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  47.89   
32  142  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM  AU3905  25 m  48.28   
33  141  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  25 m  48.74   
34  75  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  51.07   
35  160  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM  AO9307  25 m  54.74   
36  214  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  56.78   
37  89  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  57.24   
38  237  Kumlin Victor  2005  ÅKERSBERGA  AW0305  25 m  1:00.99   
39  20  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m     
40  48  Alvén Lukas  2007  GUSTAVSBER  AI5307  25 m     
41  153  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM  AG6508  25 m     
42  154  Carlén Tor  2008  TÄBY SIM  AG4508  25 m     
43  157  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM  AN8107  25 m     
44  161  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM  AJ9308  25 m     
45  166  Costa Matteo  2008  TÄBY SIM  AJ6508  25 m     
46  270  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m     
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  30.59   
258  Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  31.30   
94  Nyblom Moa  2005  TÄBY SIM  AA5605  25 m  31.76   
144  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  25 m  31.81   
130  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m  32.36   
112  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  33.35   
105  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  33.38   
73  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  35.04   
120  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  35.42   
10  211  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  35.69   
11  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  35.71   
12  148  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM  AZ3407  25 m  36.33   
13  110  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  36.37   
14  171  Osund-Ireland Ida  2007  TÄBY SIM  BH0607  25 m  36.45   
15  131  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m  36.55   
16  222  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  36.61   
17  98  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  36.69   
18  36  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  36.85   
19  13  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  36.87   
20  123  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  37.42   
21  133  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  25 m  37.51   
22  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  37.64   
23  257  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  37.76   
24  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  37.98   
25  209  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  38.29   
26  11  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  39.00   
27  18  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  39.21   
28  264  Bäckman Ella  2005  ÅSF  05A979  25 m  39.46   
29  16  Ehrengen Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  39.70   
30  263  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  25 m  39.80   
31  41  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  39.95   
32  113  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  39.96   
33  117  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  40.05   
34  127  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  25 m  40.22   
35  26  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m  40.36   
36  25  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m  40.88   
37  267  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  25 m  41.18   
38  30  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  41.39   
39  121  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  42.71   
40  268  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  42.75   
41  22  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  42.79   
42  147  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM  AZ3807  25 m  42.85   
43  72  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  43.09   
44  124  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  43.25   
45  212  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  43.28   
46  128  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m  43.56   
47  234  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  43.74   
48  273  Eriksson Julia  2005  ÅSF  05B111  25 m  43.77   
49  14  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  43.85   
50  244  Björkman Emilia  2006  ÖSTERBY SS  BK3206  25 m  43.86   
51  24  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  44.05   
52  208  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  44.22   
53  15  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  45.81   
54  21  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  45.89   
55  46  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  46.56   
56  114  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  46.56   
57  111  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  46.63   
58  152  Samuelsson Elsa  2006  TÄBY SIM  BM1406  25 m  47.31   
59  35  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  47.38   
60  132  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM  AN3807  25 m  47.74   
61  266  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  47.79   
62  151  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM  AZ4407  25 m  48.29   
63  172  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM  BS0806  25 m  48.89   
64  71  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  49.17   
65  215  Eiving Moa  2008  ÅKERSBERGA  AB0208  25 m  50.71   
66  17  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  50.77   
67  149  Enbom Astrid  2006  TÄBY SIM  BL4806  25 m  51.69   
68  85  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  56.39   
69  79  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  57.61   
70  Ågren Lundman Linnéa  2006  DANDERYD    25 m     
71  28  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD  AZ7008  25 m     
72  29  Donoso Hammar Micaela  2008  DANDERYD  BA2408  25 m     
73  49  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m     
74  55  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
75  139  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM  AV9407  25 m     
76  168  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM  AS6808  25 m     
77  169  Isufi Berlin Isabelle  2008  TÄBY SIM  AS7608  25 m     
78  224  Bosson Matilda  2008  ÅKERSBERGA  AI5208  25 m     
79  228  Furuvik Pella Ida  2005  ÅKERSBERGA  BO4605  25 m     
 
Gren 6, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
271  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  20.97   
86  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  34.47   
83  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m     
187  Perrier Vilhelm  2009  TÄBY SIM  AI7109  25 m     
 
Gren 7, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
175  Javehed Elin  2009  TÄBY SIM  AL1809  25 m  19.16   
163  Sandberg Alexandra  2009  TÄBY SIM  AH2409  25 m  20.44   
23  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  21.44   
173  Bebenek Maria  2010  TÄBY SIM  AE0410  25 m  25.90   
174  Degerbalkan Teya  2009  TÄBY SIM  AL1609  25 m  27.08   
Silverbratt Lovisa  2009  DANDERYD    25 m     
53  Alvén Leia  2009  GUSTAVSBER  AN8009  25 m     
235  Nordin Elida  2010  ÅKERSBERGA  AB2210  25 m     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:04.33   
190  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  1:05.80   
39  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:07.54   
108  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:08.08   
191  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:09.14   
58  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:09.58   
44  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:10.56   
194  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:11.70   
272  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  1:12.31   
10  195  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  1:12.59   
11  136  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  1:12.79   
12  119  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:13.03   
13  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:13.25   
14  101  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:13.38   
15  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  1:15.24   
16  38  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  1:15.77   
17  10  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  1:15.95   
18  33  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  1:16.72   
19  207  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:17.30   
20  106  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:18.53   
21  201  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:19.05   
22  210  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  1:20.50   
23  103  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:21.49   
24  126  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  1:21.55   
25  63  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:21.63   
26  37  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  1:22.50   
27  Poehler Benjamin  2005  DANDERYD  AN7905  25 m  1:22.68   
28  262  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  1:23.01   
29  216  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  1:23.41   
30  233  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  1:24.41   
31  213  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  1:24.84   
32  259  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  1:25.74   
33  34  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:26.03   
34  135  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:26.42   
35  134  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  25 m  1:26.63   
36  115  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  1:27.30   
37  206  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:27.61   
38  205  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m  1:28.08   
39  146  Norlin Filip  2005  TÄBY SIM  AV5505  25 m  1:29.28   
40  45  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  1:31.48   
41  142  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM  AU3905  25 m  1:31.73   
42  137  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  1:32.97   
43  89  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:33.13   
44  20  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m  1:33.60   
45  260  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:34.24   
46  237  Kumlin Victor  2005  ÅKERSBERGA  AW0305  25 m  2:08.67   
47  270  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  50 m  2:22.18   
48  42  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m     
49  43  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m     
50  274  Måtar Filip  2006  ÅSF  06B105  25 m     
51  276  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  1:09.23  EFT 
 
Gren 9, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:05.63   
144  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  25 m  1:09.37   
73  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:11.30   
97  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  1:11.69   
94  Nyblom Moa  2005  TÄBY SIM  AA5605  25 m  1:13.30   
112  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:14.78   
66  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:14.90   
258  Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  1:15.36   
256  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:16.07   
10  98  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:16.49   
11  61  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:16.76   
12  200  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:17.54   
13  105  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:17.87   
14  113  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:17.96   
15  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:18.05   
16  123  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  1:18.23   
17  96  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:18.46   
18  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:18.55   
19  107  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:19.12   
20  203  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:19.47   
21  99  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:19.51   
22  104  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:19.53   
23  11  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:20.04   
24  198  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  1:20.30   
25  197  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:20.40   
26  121  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:20.41   
27  102  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:20.85   
28  110  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  1:20.89   
29  95  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:20.94   
30  100  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:21.31   
31  211  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:21.71   
32  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:22.57   
33  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:23.43   
34  257  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  1:23.53   
35  109  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:23.57   
36  116  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m  1:24.62   
37  36  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  1:24.92   
38  67  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:25.20   
39  222  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  1:25.57   
40  124  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:25.67   
41  18  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:25.87   
42  114  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:26.64   
43  212  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  1:26.73   
44  199  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:27.06   
45  69  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:27.53   
46  111  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:27.81   
47  204  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:28.23   
48  30  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  1:28.49   
49  273  Eriksson Julia  2005  ÅSF  05B111  25 m  1:28.53   
50  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:28.57   
51  14  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:28.78   
52  16  Ehrengen Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:28.89   
53  15  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:29.27   
54  35  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:30.14   
55  117  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:31.37   
56  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:31.49   
57  244  Björkman Emilia  2006  ÖSTERBY SS  BK3206  25 m  1:31.53   
58  208  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  1:32.08   
59  209  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:32.65   
60  232  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m  1:32.66   
61  127  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  25 m  1:32.93   
62  143  Söderholm Ellie  2005  TÄBY SIM  BR1405  25 m  1:33.34   
63  264  Bäckman Ella  2005  ÅSF  05A979  25 m  1:35.87   
64  26  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m  1:36.44   
65  125  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  50 m  1:37.26   
66  25  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m  1:37.45   
67  172  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM  BS0806  25 m  1:37.76   
68  46  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  1:38.09   
69  49  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m  1:38.64   
70  17  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:39.97   
71  72  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:46.11   
72  152  Samuelsson Elsa  2006  TÄBY SIM  BM1406  25 m  1:46.23   
73  149  Enbom Astrid  2006  TÄBY SIM  BL4806  25 m  1:46.24   
74  226  Palo Lisa  2004  ÅKERSBERGA  BW9804  25 m  1:51.75   
75  267  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  50 m  1:52.15   
76  Ågren Lundman Linnéa  2006  DANDERYD    25 m     
77  68  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m     
78  74  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m     
79  80  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m     
80  223  Rönnbro Milou  2006  ÅKERSBERGA  BB0206  25 m     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  25 m  37.52   
118  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  39.81   
27  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  41.60   
129  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m  43.06   
78  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  43.18   
138  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  25 m  43.56   
245  Pettersson Linus  2007  ÖSTERBY SS  AK0907  25 m  44.01   
154  Carlén Tor  2008  TÄBY SIM  AG4508  25 m  44.51   
167  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM  AO8507  25 m  44.58   
10  150  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM  AL5907  25 m  44.60   
11  156  Hjertèn Liam  2008  TÄBY SIM  AH2108  25 m  44.85   
12  19  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  45.18   
13  153  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM  AG6508  25 m  46.25   
14  141  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  25 m  47.59   
15  157  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM  AN8107  25 m  47.74   
16  214  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  48.18   
17  269  Andersson Emil  2007  ÅSF  07A514  25 m  49.84   
18  166  Costa Matteo  2008  TÄBY SIM  AJ6508  25 m  49.92   
19  159  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM  AO0507  25 m  50.28   
20  161  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM  AJ9308  25 m  50.29   
21  160  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM  AO9307  25 m  50.76   
22  75  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  52.07   
23  48  Alvén Lukas  2007  GUSTAVSBER  AI5307  25 m  53.71   
24  182  Bergman Elis  2007  TÄBY SIM  AR0107  25 m  55.51   
25  82  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  57.31   
26  230  Sjöman Loke  2008  ÅKERSBERGA  AE6108  25 m  59.20   
27  248  Söderberg Vilhelm  2008  ÖSTERBY SS  AN1308  25 m  1:04.47   
28  93  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE    25 m     
29  181  Steinle Elias  2007  TÄBY SIM  AQ9907  25 m     
30  183  Zuhr Hugo  2007  TÄBY SIM  AR4107  25 m     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m  36.09   
13  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  36.77   
133  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  25 m  37.81   
171  Osund-Ireland Ida  2007  TÄBY SIM  BH0607  25 m  37.99   
120  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  39.07   
261  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  40.57   
71  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  40.63   
234  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  41.92   
148  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM  AZ3407  25 m  42.01   
10  265  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  42.89   
11  132  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM  AN3807  25 m  42.92   
12  131  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m  43.01   
13  128  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m  44.02   
14  24  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  44.10   
15  162  Rylander Emilia  2008  TÄBY SIM  AS7408  25 m  44.25   
16  41  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  44.60   
17  21  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  45.03   
18  147  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM  AZ3807  25 m  45.39   
19  28  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD  AZ7008  25 m  45.82   
20  168  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM  AS6808  25 m  46.10   
21  247  Scherdin Emmy  2008  ÖSTERBY SS  AW1608  25 m  46.58   
22  215  Eiving Moa  2008  ÅKERSBERGA  AB0208  25 m  46.65   
23  22  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  46.83   
24  219  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m  46.98   
25  139  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM  AV9407  25 m  47.15   
26  165  Wertheim Isabell  2008  TÄBY SIM  AT1208  25 m  47.25   
27  178  Luo Tianjiao  2008  TÄBY SIM  AX5208  25 m  48.60   
28  176  Lenstad Caitlin  2008  TÄBY SIM  AX4608  25 m  49.30   
29  179  Wang Nina  2008  TÄBY SIM  AX5608  25 m  49.32   
30  217  Bocké Nellie  2008  ÅKERSBERGA  AC3408  25 m  49.44   
31  151  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM  AZ4407  25 m  49.48   
32  85  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  49.64   
33  180  Andersson Darin Elisa  2008  TÄBY SIM  AX6008  25 m  50.14   
34  266  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  50.21   
35  164  Björk Alva  2008  TÄBY SIM  AS9408  25 m  50.29   
36  169  Isufi Berlin Isabelle  2008  TÄBY SIM  AS7608  25 m  50.43   
37  184  Sjöberg Cornelia  2008  TÄBY SIM  AY5008  25 m  50.58   
38  220  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  50.62   
39  91  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m  51.12   
40  177  von Goës Ester  2008  TÄBY SIM  AX5008  25 m  51.65   
41  224  Bosson Matilda  2008  ÅKERSBERGA  AI5208  25 m  52.31   
42  246  Björkman Josefin  2008  ÖSTERBY SS  AP0608  25 m  53.47   
43  79  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  53.73   
44  185  Härning Nilsson Hedda  2008  TÄBY SIM  AY7008  25 m  54.13   
45  29  Donoso Hammar Micaela  2008  DANDERYD  BA2408  25 m     
46  55  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
47  92  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
48  188  Bajlan Tiba  2008  ÅKERSBERGA    25 m     
49  189  Bajlan Aisha  2007  ÅKERSBERGA    25 m     
50  239  Lindström Ceverina  2007  ÅKERSBERGA  BD0607  25 m     
51  240  Lundin Vera  2008  ÅKERSBERGA  AR6608  25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
271  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  22.94   
83  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  31.34   
86  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m     
186  Steinle Malte  2009  TÄBY SIM  AI6909  25 m     
187  Perrier Vilhelm  2009  TÄBY SIM  AI7109  25 m     
236  Mohamed El-Ridi Younis  2009  ÅKERSBERGA  AB3909  25 m     
 
Gren 13, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Sandberg Alexandra  2009  TÄBY SIM  AH2409  25 m  25.12   
Silverbratt Lovisa  2009  DANDERYD    25 m     
23  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m     
53  Alvén Leia  2009  GUSTAVSBER  AN8009  25 m     
54  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
57  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m     
173  Bebenek Maria  2010  TÄBY SIM  AE0410  25 m     
174  Degerbalkan Teya  2009  TÄBY SIM  AL1609  25 m     
175  Javehed Elin  2009  TÄBY SIM  AL1809  25 m     
10  235  Nordin Elida  2010  ÅKERSBERGA  AB2210  25 m     
 
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
196  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  1:09.33   
195  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  1:12.94   
106  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:13.70   
194  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:14.36   
63  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:14.96   
58  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:15.73   
44  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:16.80   
Poehler Benjamin  2005  DANDERYD  AN7905  25 m  1:16.87   
38  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  1:20.64   
10  119  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:21.42   
11  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:22.25   
12  233  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  1:23.27   
13  202  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:23.94   
14  108  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:24.38   
15  39  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:24.45   
16  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  1:24.97   
17  272  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  1:25.05   
18  207  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:25.15   
19  103  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:25.26   
20  126  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  1:25.97   
21  33  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  1:26.18   
22  59  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:26.74   
23  101  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:26.79   
24  136  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  1:27.72   
25  37  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  1:29.07   
26  210  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  1:29.84   
27  34  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:30.47   
28  10  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  1:32.49   
29  201  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:33.48   
30  205  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m  1:33.50   
31  135  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:33.61   
32  216  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  1:33.78   
33  213  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  1:34.07   
34  115  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  1:34.09   
35  42  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  1:35.32   
36  259  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  1:35.63   
37  260  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:37.60   
38  206  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:42.22   
39  43  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m  1:44.77   
40  45  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  1:46.12   
41  146  Norlin Filip  2005  TÄBY SIM  AV5505  25 m  1:50.23   
42  20  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m  1:56.00   
43  89  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:56.97   
44  137  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  1:57.76   
45  237  Kumlin Victor  2005  ÅKERSBERGA  AW0305  25 m  2:07.18   
46  274  Måtar Filip  2006  ÅSF  06B105  25 m     
47  276  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  1:27.47  EFT 
 
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:15.48   
94  Nyblom Moa  2005  TÄBY SIM  AA5605  25 m  1:18.54   
95  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:19.62   
144  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  25 m  1:20.52   
145  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  1:21.17   
100  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:21.24   
256  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:21.55   
121  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:21.62   
102  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:22.31   
10  105  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:22.48   
11  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:24.31   
12  258  Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  1:24.67   
13  62  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:24.96   
14  36  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  1:25.48   
15  222  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  1:25.50   
16  66  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:25.56   
17  113  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:25.56   
18  109  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:27.16   
19  67  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:27.36   
20  60  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:28.74   
21  204  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:29.54   
22  203  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:29.84   
23  200  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:30.44   
24  208  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  1:30.69   
25  11  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:31.17   
26  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:31.26   
27  268  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  1:31.60   
28  99  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:31.86   
29  14  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:32.00   
30  112  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:33.74   
31  104  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:34.12   
32  16  Ehrengen Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:34.21   
33  117  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:34.28   
34  211  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:34.33   
35  96  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:34.59   
36  199  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:34.73   
37  209  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:34.79   
38  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:35.19   
39  18  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:35.37   
40  193  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:35.55   
41  98  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:35.71   
42  107  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:35.72   
43  123  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  1:36.43   
44  73  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:36.88   
45  198  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  1:37.45   
46  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:37.95   
47  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:38.33   
48  111  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:39.02   
49  69  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:39.56   
50  124  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:39.60   
51  49  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m  1:39.80   
52  263  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  50 m  1:39.97   
53  244  Björkman Emilia  2006  ÖSTERBY SS  BK3206  25 m  1:41.42   
54  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:41.74   
55  15  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:42.40   
56  110  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  1:42.67   
57  149  Enbom Astrid  2006  TÄBY SIM  BL4806  25 m  1:42.68   
58  228  Furuvik Pella Ida  2005  ÅKERSBERGA  BO4605  25 m  1:44.02   
59  125  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:44.41   
60  155  Törnqvist Tyra  2006  TÄBY SIM  BM5606  25 m  1:45.06   
61  267  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  25 m  1:46.19   
62  26  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m  1:46.81   
63  46  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  1:47.92   
64  17  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:48.29   
65  127  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  25 m  1:51.43   
66  114  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:52.10   
67  172  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM  BS0806  25 m  1:52.33   
68  25  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m  1:52.40   
69  226  Palo Lisa  2004  ÅKERSBERGA  BW9804  25 m  1:55.21   
70  251  Melchert Elsa  2005  ÄLVSJÖ SF  BS8805  25 m  2:02.17   
71  212  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  50 m  2:02.51   
72  74  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  2:07.60   
73  35  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  2:09.87   
74  40  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m  2:11.61   
75  Ågren Lundman Linnéa  2006  DANDERYD    25 m     
76  87  Öhman Tillberg Tindra  2003  NORRTÄLJE  CD1203  25 m     
77  90  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE    25 m     
78  122  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m     
79  170  Hellborg Bea  2006  TÄBY SIM  BQ5806  25 m     
80  232  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m     
81  243  Ekholm Agnes  2006  ÖSTERBY SS  BK6206  25 m     
 
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
118  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  43.15   
218  Kamakin Anton  2007  ÅKERSBERGA  AD7107  25 m  46.20   
150  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM  AL5907  25 m  46.48   
140  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  25 m  47.06   
160  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM  AO9307  25 m  47.39   
129  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m  47.81   
161  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM  AJ9308  25 m  47.88   
48  Alvén Lukas  2007  GUSTAVSBER  AI5307  25 m  48.86   
167  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM  AO8507  25 m  48.92   
10  269  Andersson Emil  2007  ÅSF  07A514  25 m  48.99   
11  27  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  49.67   
12  138  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  25 m  49.92   
13  141  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  25 m  50.41   
14  154  Carlén Tor  2008  TÄBY SIM  AG4508  25 m  50.69   
15  153  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM  AG6508  25 m  51.09   
16  245  Pettersson Linus  2007  ÖSTERBY SS  AK0907  25 m  51.79   
17  78  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  51.82   
18  157  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM  AN8107  25 m  52.71   
19  156  Hjertèn Liam  2008  TÄBY SIM  AH2108  25 m  54.00   
20  19  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  54.11   
21  82  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  55.01   
22  51  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  55.10   
23  75  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  56.95   
24  230  Sjöman Loke  2008  ÅKERSBERGA  AE6108  25 m  59.03   
25  214  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  59.47   
26  252  Helgstrand Erik  2008  ÄLVSJÖ SF  AJ1908  25 m  1:03.66   
27  182  Bergman Elis  2007  TÄBY SIM  AR0107  25 m  1:03.97   
28  248  Söderberg Vilhelm  2008  ÖSTERBY SS  AN1308  25 m  1:06.33   
29  32  Hellström Dennis  2008  GUSTAVSBER    25 m     
30  93  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE    25 m     
31  159  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM  AO0507  25 m     
32  166  Costa Matteo  2008  TÄBY SIM  AJ6508  25 m     
33  181  Steinle Elias  2007  TÄBY SIM  AQ9907  25 m     
34  183  Zuhr Hugo  2007  TÄBY SIM  AR4107  25 m     
35  238  Ander David  2008  ÅKERSBERGA  AI7708  25 m     
 
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m  39.81   
148  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM  AZ3407  25 m  41.11   
131  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m  42.12   
128  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m  42.47   
13  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  43.39   
133  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  25 m  43.78   
41  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  44.35   
120  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  44.97   
147  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM  AZ3807  25 m  45.59   
10  165  Wertheim Isabell  2008  TÄBY SIM  AT1208  25 m  47.41   
11  171  Osund-Ireland Ida  2007  TÄBY SIM  BH0607  25 m  47.42   
12  215  Eiving Moa  2008  ÅKERSBERGA  AB0208  25 m  47.73   
13  168  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM  AS6808  25 m  48.47   
14  265  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  48.74   
15  162  Rylander Emilia  2008  TÄBY SIM  AS7408  25 m  49.16   
16  132  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM  AN3807  25 m  49.28   
17  179  Wang Nina  2008  TÄBY SIM  AX5608  25 m  49.92   
18  21  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  50.18   
19  220  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  50.31   
20  139  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM  AV9407  25 m  51.07   
21  261  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  51.17   
22  234  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  51.19   
23  24  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  52.05   
24  22  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  53.09   
25  169  Isufi Berlin Isabelle  2008  TÄBY SIM  AS7608  25 m  53.21   
26  219  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m  53.29   
27  28  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD  AZ7008  25 m  53.30   
28  217  Bocké Nellie  2008  ÅKERSBERGA  AC3408  25 m  53.41   
29  158  Ju Molly  2007  TÄBY SIM  BB1807  25 m  53.60   
30  224  Bosson Matilda  2008  ÅKERSBERGA  AI5208  25 m  53.75   
31  85  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  53.99   
32  151  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM  AZ4407  25 m  54.28   
33  247  Scherdin Emmy  2008  ÖSTERBY SS  AW1608  25 m  54.78   
34  164  Björk Alva  2008  TÄBY SIM  AS9408  25 m  55.02   
35  185  Härning Nilsson Hedda  2008  TÄBY SIM  AY7008  25 m  55.42   
36  176  Lenstad Caitlin  2008  TÄBY SIM  AX4608  25 m  55.56   
37  253  Östling Sofia  2007  ÄLVSJÖ SF  BF0407  25 m  56.01   
38  177  von Goës Ester  2008  TÄBY SIM  AX5008  25 m  56.59   
39  249  Johansson Malin  2007  ÄLVSJÖ SF  AV3407  25 m  56.77   
40  178  Luo Tianjiao  2008  TÄBY SIM  AX5208  25 m  57.53   
41  246  Björkman Josefin  2008  ÖSTERBY SS  AP0608  25 m  57.86   
42  255  Ljungberg Agnes  2008  ÄLVSJÖ SF  AY3008  25 m  58.04   
43  221  Pennhag Alma  2007  ÅKERSBERGA  AN6407  25 m  58.07   
44  180  Andersson Darin Elisa  2008  TÄBY SIM  AX6008  25 m  58.24   
45  184  Sjöberg Cornelia  2008  TÄBY SIM  AY5008  25 m  58.45   
46  79  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  58.56   
47  71  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  58.62   
48  52  Lundberg Hanna  2008  GUSTAVSBER  AW0808  25 m  1:01.27   
49  242  Bergen Cajsa  2008  ÅKERSBERGA  AW2808  25 m  1:02.30   
50  225  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m  1:05.85   
51  29  Donoso Hammar Micaela  2008  DANDERYD  BA2408  25 m     
52  50  Cumzelius Clara  2008  GUSTAVSBER  AM3408  25 m     
53  55  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
54  77  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m     
55  91  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m     
56  92  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
57  227  Blom Olivia  2008  ÅKERSBERGA  AI8208  25 m     
58  229  Videhult Elsa  2007  ÅKERSBERGA  AT7607  25 m     
59  239  Lindström Ceverina  2007  ÅKERSBERGA  BD0607  25 m     
60  254  Averstad Rastner kajsa  2008  ÄLVSJÖ SF  AY2808  25 m     
 
Gren 18, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  24.79   
271  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  26.90   
56  Danielsson-Liegnell Altinus  2009  NORRTÄLJE    25 m     
83  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m     
186  Steinle Malte  2009  TÄBY SIM  AI6909  25 m     
187  Perrier Vilhelm  2009  TÄBY SIM  AI7109  25 m     
236  Mohamed El-Ridi Younis  2009  ÅKERSBERGA  AB3909  25 m     
275  Hedqvist Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m    EFT 
 
Gren 19, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Sandberg Alexandra  2009  TÄBY SIM  AH2409  25 m  27.08   
Silverbratt Lovisa  2009  DANDERYD    25 m     
23  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m     
53  Alvén Leia  2009  GUSTAVSBER  AN8009  25 m     
54  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
57  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m     
173  Bebenek Maria  2010  TÄBY SIM  AE0410  25 m     
174  Degerbalkan Teya  2009  TÄBY SIM  AL1609  25 m     
175  Javehed Elin  2009  TÄBY SIM  AL1809  25 m     
10  235  Nordin Elida  2010  ÅKERSBERGA  AB2210  25 m     
 
Gren 20, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  54.64   
196  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  55.79   
59  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  58.11   
58  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  58.29   
33  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  59.21   
195  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  59.67   
191  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  59.75   
Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  59.98   
39  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:00.38   
10  63  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:00.54   
11  38  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  1:01.24   
12  194  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:01.37   
13  108  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:02.11   
14  44  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:02.34   
15  101  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:02.52   
16  10  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  1:02.73   
17  106  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:04.07   
18  202  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:04.59   
19  Poehler Benjamin  2005  DANDERYD  AN7905  25 m  1:05.02   
20  103  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  50 m  1:05.19   
21  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  1:05.35   
22  119  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:05.65   
23  34  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:05.80   
24  207  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:06.58   
25  210  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  1:06.74   
26  201  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:07.29   
27  126  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  1:07.66   
28  272  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  50 m  1:07.98   
29  136  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  1:08.58   
30  37  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  1:08.85   
31  233  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  1:09.56   
32  206  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:10.65   
33  262  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  50 m  1:11.93   
34  135  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:11.94   
35  213  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  1:13.07   
36  45  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  1:14.00   
37  260  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:14.23   
38  205  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m  1:14.26   
39  216  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  1:14.65   
40  146  Norlin Filip  2005  TÄBY SIM  AV5505  25 m  1:15.15   
41  115  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  1:15.74   
42  137  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  1:16.36   
43  259  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  1:17.27   
44  142  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM  AU3905  25 m  1:18.91   
45  43  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m  1:19.15   
46  42  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  1:19.36   
47  20  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m  1:25.00   
48  84  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:28.60   
49  89  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:28.82   
50  270  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m  1:30.28   
51  70  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  1:34.04   
52  237  Kumlin Victor  2005  ÅKERSBERGA  AW0305  25 m  1:40.57   
53  274  Måtar Filip  2006  ÅSF  06B105  25 m  1:46.10   
54  76  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  1:50.44   
55  276  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  59.69  EFT 
 
Gren 21, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  25 m  1:00.62   
192  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:00.71   
256  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:02.94   
145  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  1:03.90   
61  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:04.69   
66  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:05.66   
113  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:05.78   
258  Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  1:06.48   
Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:07.18   
10  109  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:07.24   
11  121  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:07.60   
12  112  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:07.73   
13  36  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  1:07.81   
14  94  Nyblom Moa  2005  TÄBY SIM  AA5605  25 m  1:08.17   
15  107  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:08.29   
16  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:08.63   
17  105  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:08.71   
18  100  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:08.76   
19  203  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:09.15   
20  95  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:09.17   
21  98  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:09.42   
22  73  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:09.53   
23  99  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:09.55   
24  104  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:09.65   
25  62  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:10.01   
26  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:10.08   
27  18  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:10.23   
28  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:10.59   
29  123  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  1:10.59   
30  102  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:10.79   
31  67  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:10.86   
32  11  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:10.87   
33  96  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:10.98   
34  222  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  1:11.24   
35  197  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:11.78   
36  30  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  1:11.85   
37  211  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:11.91   
38  199  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:12.73   
39  116  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m  1:13.06   
40  65  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:13.43   
41  97  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:13.51   
42  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:13.75   
43  125  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:13.98   
44  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:14.20   
45  264  Bäckman Ella  2005  ÅSF  05A979  25 m  1:14.58   
46  257  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  1:15.08   
47  110  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  1:15.20   
48  16  Ehrengen Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:15.21   
49  212  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  1:15.37   
50  14  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:15.62   
51  204  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  50 m  1:15.63   
52  208  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  1:16.25   
53  87  Öhman Tillberg Tindra  2003  NORRTÄLJE  CD1203  25 m  1:16.28   
54  124  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:16.34   
55  209  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:16.91   
56  198  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  1:17.75   
57  273  Eriksson Julia  2005  ÅSF  05B111  25 m  1:18.34   
58  117  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:18.49   
59  268  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  1:18.78   
60  263  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  25 m  1:18.82   
61  26  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m  1:19.23   
62  15  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:19.24   
63  193  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  50 m  1:19.74   
64  143  Söderholm Ellie  2005  TÄBY SIM  BR1405  25 m  1:19.79   
65  114  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:20.06   
66  127  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  25 m  1:20.58   
67  72  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:20.60   
68  111  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:20.94   
69  35  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:21.03   
70  49  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m  1:21.43   
71  46  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  1:23.20   
72  25  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m  1:25.08   
73  122  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m  1:25.80   
74  17  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:26.25   
75  244  Björkman Emilia  2006  ÖSTERBY SS  BK3206  25 m  1:27.00   
76  228  Furuvik Pella Ida  2005  ÅKERSBERGA  BO4605  25 m  1:27.67   
77  170  Hellborg Bea  2006  TÄBY SIM  BQ5806  25 m  1:28.24   
78  152  Samuelsson Elsa  2006  TÄBY SIM  BM1406  25 m  1:29.25   
79  172  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM  BS0806  25 m  1:29.64   
80  149  Enbom Astrid  2006  TÄBY SIM  BL4806  25 m  1:31.85   
81  80  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  1:32.71   
82  223  Rönnbro Milou  2006  ÅKERSBERGA  BB0206  25 m  1:34.92   
83  226  Palo Lisa  2004  ÅKERSBERGA  BW9804  25 m  1:36.91   
84  155  Törnqvist Tyra  2006  TÄBY SIM  BM5606  25 m  1:38.34   
85  40  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m  1:58.07   
86  Ågren Lundman Linnéa  2006  DANDERYD    25 m     
87  68  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m     
88  74  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m     
89  81  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
90  90  Obradovac Belma  2005  NORRTÄLJE    25 m     
91  232  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m     
92  243  Ekholm Agnes  2006  ÖSTERBY SS  BK6206  25 m     
 
Gren 22, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  25 m  32.20   
118  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  33.28   
129  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m  34.46   
27  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  34.47   
78  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  35.62   
150  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM  AL5907  25 m  35.71   
154  Carlén Tor  2008  TÄBY SIM  AG4508  25 m  36.84   
167  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM  AO8507  25 m  37.03   
138  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  25 m  37.56   
10  156  Hjertèn Liam  2008  TÄBY SIM  AH2108  25 m  37.59   
11  218  Kamakin Anton  2007  ÅKERSBERGA  AD7107  25 m  37.90   
12  161  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM  AJ9308  25 m  38.08   
13  160  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM  AO9307  25 m  38.27   
14  157  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM  AN8107  25 m  38.31   
15  269  Andersson Emil  2007  ÅSF  07A514  25 m  38.47   
16  141  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  25 m  39.53   
17  159  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM  AO0507  25 m  40.07   
18  250  Brink Melvin  2008  ÄLVSJÖ SF  AF9508  25 m  40.14   
19  153  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM  AG6508  25 m  40.55   
20  48  Alvén Lukas  2007  GUSTAVSBER  AI5307  25 m  40.63   
21  19  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  40.64   
22  51  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  40.65   
23  214  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  40.72   
24  245  Pettersson Linus  2007  ÖSTERBY SS  AK0907  25 m  41.16   
25  252  Helgstrand Erik  2008  ÄLVSJÖ SF  AJ1908  25 m  43.95   
26  166  Costa Matteo  2008  TÄBY SIM  AJ6508  50 m  44.75   
27  75  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  45.85   
28  82  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m  48.10   
29  182  Bergman Elis  2007  TÄBY SIM  AR0107  25 m  48.56   
30  230  Sjöman Loke  2008  ÅKERSBERGA  AE6108  25 m  1:01.61   
31  248  Söderberg Vilhelm  2008  ÖSTERBY SS  AN1308  25 m  1:03.14   
32  32  Hellström Dennis  2008  GUSTAVSBER    25 m     
33  93  Strandman Gustav  2007  NORRTÄLJE    25 m     
34  181  Steinle Elias  2007  TÄBY SIM  AQ9907  25 m     
35  183  Zuhr Hugo  2007  TÄBY SIM  AR4107  25 m     
36  238  Ander David  2008  ÅKERSBERGA  AI7708  25 m     
37  241  Lindqvist Daniel  2008  ÅKERSBERGA  AL6708  25 m     
 
Gren 23, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m  28.88   
120  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  31.92   
13  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  32.32   
131  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m  33.18   
171  Osund-Ireland Ida  2007  TÄBY SIM  BH0607  25 m  34.25   
128  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m  34.67   
133  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  25 m  34.67   
41  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  34.77   
148  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM  AZ3407  25 m  35.15   
10  147  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM  AZ3807  25 m  36.00   
11  71  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  36.01   
12  234  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  36.72   
13  165  Wertheim Isabell  2008  TÄBY SIM  AT1208  25 m  36.85   
14  162  Rylander Emilia  2008  TÄBY SIM  AS7408  25 m  36.99   
15  261  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  50 m  37.03   
16  265  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  37.55   
17  132  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM  AN3807  25 m  37.61   
18  24  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  37.64   
19  21  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  37.93   
20  219  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m  38.52   
21  22  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  38.71   
22  215  Eiving Moa  2008  ÅKERSBERGA  AB0208  25 m  38.75   
23  180  Andersson Darin Elisa  2008  TÄBY SIM  AX6008  25 m  39.60   
24  266  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  39.76   
25  168  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM  AS6808  25 m  39.86   
26  247  Scherdin Emmy  2008  ÖSTERBY SS  AW1608  25 m  39.99   
27  220  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  40.04   
28  28  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD  AZ7008  25 m  40.32   
29  151  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM  AZ4407  25 m  40.60   
30  176  Lenstad Caitlin  2008  TÄBY SIM  AX4608  25 m  40.78   
31  139  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM  AV9407  25 m  40.95   
32  217  Bocké Nellie  2008  ÅKERSBERGA  AC3408  25 m  41.24   
33  169  Isufi Berlin Isabelle  2008  TÄBY SIM  AS7608  25 m  41.32   
34  158  Ju Molly  2007  TÄBY SIM  BB1807  25 m  42.28   
35  178  Luo Tianjiao  2008  TÄBY SIM  AX5208  25 m  42.79   
36  164  Björk Alva  2008  TÄBY SIM  AS9408  25 m  43.08   
37  224  Bosson Matilda  2008  ÅKERSBERGA  AI5208  25 m  43.37   
38  29  Donoso Hammar Micaela  2008  DANDERYD  BA2408  25 m  43.57   
39  177  von Goës Ester  2008  TÄBY SIM  AX5008  25 m  44.57   
40  253  Östling Sofia  2007  ÄLVSJÖ SF  BF0407  25 m  44.62   
41  184  Sjöberg Cornelia  2008  TÄBY SIM  AY5008  25 m  44.68   
42  91  Obradovac Edna  2007  NORRTÄLJE    25 m  44.90   
43  246  Björkman Josefin  2008  ÖSTERBY SS  AP0608  25 m  45.44   
44  221  Pennhag Alma  2007  ÅKERSBERGA  AN6407  25 m  45.45   
45  185  Härning Nilsson Hedda  2008  TÄBY SIM  AY7008  25 m  45.64   
46  179  Wang Nina  2008  TÄBY SIM  AX5608  25 m  45.80   
47  242  Bergen Cajsa  2008  ÅKERSBERGA  AW2808  25 m  45.99   
48  249  Johansson Malin  2007  ÄLVSJÖ SF  AV3407  25 m  46.41   
49  79  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  46.62   
50  92  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m  49.06   
51  50  Cumzelius Clara  2008  GUSTAVSBER  AM3408  25 m  49.16   
52  225  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m  49.89   
53  239  Lindström Ceverina  2007  ÅKERSBERGA  BD0607  25 m  51.03   
54  85  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  51.08   
55  229  Videhult Elsa  2007  ÅKERSBERGA  AT7607  25 m  56.66   
56  52  Lundberg Hanna  2008  GUSTAVSBER  AW0808  25 m     
57  55  Segrell Ines  2008  NORRTÄLJE    25 m     
58  77  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m     
59  188  Bajlan Tiba  2008  ÅKERSBERGA    25 m     
60  189  Bajlan Aisha  2007  ÅKERSBERGA    25 m     
61  227  Blom Olivia  2008  ÅKERSBERGA  AI8208  25 m     
62  254  Averstad Rastner kajsa  2008  ÄLVSJÖ SF  AY2808  25 m     
63  255  Ljungberg Agnes  2008  ÄLVSJÖ SF  AY3008  25 m     
 
Gren 24, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
271  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  20.09   
86  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m  22.55   
83  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  31.48   
56  Danielsson-Liegnell Altinus  2009  NORRTÄLJE    25 m     
186  Steinle Malte  2009  TÄBY SIM  AI6909  25 m     
187  Perrier Vilhelm  2009  TÄBY SIM  AI7109  25 m     
236  Mohamed El-Ridi Younis  2009  ÅKERSBERGA  AB3909  25 m     
275  Hedqvist Oliver  2009  NORRTÄLJE    25 m    EFT 
 
Gren 25, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Sandberg Alexandra  2009  TÄBY SIM  AH2409  25 m  20.72   
88  Wahlquist Victoria  2009  NORRTÄLJE  AH7809  25 m  26.14   
Silverbratt Lovisa  2009  DANDERYD    25 m     
23  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m     
53  Alvén Leia  2009  GUSTAVSBER  AN8009  25 m     
54  Åkerlund Agnes  2010  NORRTÄLJE    25 m     
57  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE    25 m     
173  Bebenek Maria  2010  TÄBY SIM  AE0410  25 m     
174  Degerbalkan Teya  2009  TÄBY SIM  AL1609  25 m     
10  175  Javehed Elin  2009  TÄBY SIM  AL1809  25 m     
11  231  Sparf Moa  2010  ÅKERSBERGA  AA6610  25 m     
12  235  Nordin Elida  2010  ÅKERSBERGA  AB2210  25 m     
 
Gren 26, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  1:03.10   
196  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  1:03.61   
58  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:06.50   
59  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:06.92   
191  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:07.48   
195  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  1:08.26   
63  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:08.47   
39  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:09.16   
33  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  1:09.40   
10  108  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:09.89   
11  44  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:10.03   
12  101  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:11.88   
13  272  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  1:12.36   
14  194  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:12.75   
15  Poehler Benjamin  2005  DANDERYD  AN7905  25 m  1:13.52   
16  119  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:13.78   
17  38  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  1:13.91   
18  106  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:13.92   
19  202  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:14.42   
20  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:15.11   
21  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  1:16.09   
22  210  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  1:16.09   
23  103  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:16.39   
24  37  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  1:16.64   
25  136  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  1:17.12   
26  10  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  1:17.97   
27  126  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  1:18.32   
28  207  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:18.70   
29  34  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:19.08   
30  233  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  1:19.49   
31  206  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:21.52   
32  213  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  1:22.53   
33  259  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  1:22.75   
34  118  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  1:23.37   
35  262  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  1:23.80   
36  201  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:24.35   
37  140  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  25 m  1:24.92   
38  135  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:25.33   
39  115  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  1:25.46   
40  45  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  1:26.07   
41  216  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  1:28.96   
42  43  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m  1:30.09   
43  205  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m  1:30.91   
44  167  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM  AO8507  25 m  1:31.10   
45  42  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  1:32.40   
46  27  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  1:32.47   
47  150  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM  AL5907  25 m  1:33.68   
48  137  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  1:33.80   
49  129  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m  1:33.98   
50  19  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  1:34.09   
51  64  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  1:34.49   
52  154  Carlén Tor  2008  TÄBY SIM  AG4508  25 m  1:35.71   
53  138  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  25 m  1:35.74   
54  218  Kamakin Anton  2007  ÅKERSBERGA  AD7107  25 m  1:36.20   
55  156  Hjertèn Liam  2008  TÄBY SIM  AH2108  25 m  1:36.88   
56  70  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  1:37.94   
57  78  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  1:38.15   
58  75  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  1:39.94   
59  141  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  25 m  1:40.39   
60  153  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM  AG6508  25 m  1:41.20   
61  157  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM  AN8107  25 m  1:41.50   
62  89  Obradovac Kenan  2005  NORRTÄLJE  AW9505  25 m  1:43.55   
63  84  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m  1:45.73   
64  160  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM  AO9307  25 m  1:46.65   
65  214  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  1:50.67   
66  166  Costa Matteo  2008  TÄBY SIM  AJ6508  25 m  1:51.50   
67  237  Kumlin Victor  2005  ÅKERSBERGA  AW0305  25 m  2:00.54   
68  20  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m     
69  51  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m     
70  82  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
71  159  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM  AO0507  25 m     
72  161  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM  AJ9308  25 m     
73  183  Zuhr Hugo  2007  TÄBY SIM  AR4107  25 m     
74  269  Andersson Emil  2007  ÅSF  07A514  25 m     
75  270  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m     
76  276  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  1:11.51  EFT 
 
Gren 27, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:06.82   
144  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  25 m  1:09.36   
94  Nyblom Moa  2005  TÄBY SIM  AA5605  25 m  1:11.21   
145  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  1:12.00   
258  Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  1:12.58   
256  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:14.03   
66  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:14.08   
130  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m  1:16.12   
105  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:16.16   
10  61  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:16.39   
11  100  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:16.53   
12  113  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:16.63   
13  95  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:16.71   
14  121  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:17.24   
15  222  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  1:19.00   
16  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:19.12   
17  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:19.14   
18  99  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:19.16   
19  203  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:19.18   
20  102  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:20.01   
21  107  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:20.06   
22  36  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  1:20.11   
23  104  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:20.18   
24  109  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:20.64   
25  98  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:20.91   
26  197  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:21.08   
27  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:21.25   
28  73  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:21.39   
29  204  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:21.65   
30  60  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:21.70   
31  62  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:21.73   
32  112  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:21.80   
33  13  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  1:21.84   
34  120  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  1:22.24   
35  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:22.70   
36  257  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  1:23.72   
37  133  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  25 m  1:23.78   
38  199  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:23.84   
39  110  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  1:24.10   
40  18  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:24.15   
41  16  Ehrengen Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:24.79   
42  96  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:24.87   
43  211  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:25.01   
44  65  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:25.87   
45  131  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m  1:25.94   
46  11  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:26.27   
47  14  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:26.60   
48  209  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:26.96   
49  171  Osund-Ireland Ida  2007  TÄBY SIM  BH0607  25 m  1:27.06   
50  125  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:28.01   
51  124  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:28.07   
52  69  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:28.42   
53  263  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  25 m  1:28.60   
54  264  Bäckman Ella  2005  ÅSF  05A979  25 m  1:28.77   
55  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:28.80   
56  148  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM  AZ3407  25 m  1:28.83   
57  193  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:29.25   
58  30  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  1:29.34   
59  41  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  1:29.58   
60  127  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  25 m  1:29.61   
61  71  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:29.64   
62  111  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:30.42   
63  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:30.98   
64  128  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m  1:31.86   
65  268  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  1:31.90   
66  123  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  1:32.16   
67  49  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m  1:32.22   
68  147  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM  AZ3807  25 m  1:32.74   
69  208  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  1:33.16   
70  265  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  1:33.54   
71  234  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  1:34.37   
72  21  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  1:34.64   
73  261  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  1:34.72   
74  26  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m  1:35.42   
75  35  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:36.70   
76  165  Wertheim Isabell  2008  TÄBY SIM  AT1208  25 m  1:36.72   
77  162  Rylander Emilia  2008  TÄBY SIM  AS7408  25 m  1:37.17   
78  114  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:37.23   
79  46  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  1:37.99   
80  168  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM  AS6808  25 m  1:38.30   
81  219  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m  1:38.43   
82  215  Eiving Moa  2008  ÅKERSBERGA  AB0208  25 m  1:39.16   
83  273  Eriksson Julia  2005  ÅSF  05B111  25 m  1:39.40   
84  117  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:39.56   
85  267  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  25 m  1:39.58   
86  132  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM  AN3807  25 m  1:39.67   
87  22  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  1:40.01   
88  24  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  1:40.32   
89  17  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:41.77   
90  226  Palo Lisa  2004  ÅKERSBERGA  BW9804  25 m  1:42.67   
91  25  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m  1:42.81   
92  139  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM  AV9407  25 m  1:42.85   
93  149  Enbom Astrid  2006  TÄBY SIM  BL4806  25 m  1:42.88   
94  151  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM  AZ4407  25 m  1:43.14   
95  15  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:43.30   
96  28  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD  AZ7008  25 m  1:43.53   
97  220  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  1:44.60   
98  85  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m  1:47.75   
99  179  Wang Nina  2008  TÄBY SIM  AX5608  25 m  1:47.86   
100  29  Donoso Hammar Micaela  2008  DANDERYD  BA2408  25 m  1:48.07   
101  79  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  1:48.40   
102  158  Ju Molly  2007  TÄBY SIM  BB1807  25 m  1:48.89   
103  224  Bosson Matilda  2008  ÅKERSBERGA  AI5208  25 m  1:48.91   
104  72  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:49.34   
105  176  Lenstad Caitlin  2008  TÄBY SIM  AX4608  25 m  1:49.76   
106  180  Andersson Darin Elisa  2008  TÄBY SIM  AX6008  25 m  1:50.14   
107  266  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  1:50.18   
108  74  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  1:52.23   
109  225  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m  2:08.53   
110  Ågren Lundman Linnéa  2006  DANDERYD    25 m     
111  40  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m     
112  92  Blomgren Malin  2008  NORRTÄLJE    25 m     
113  164  Björk Alva  2008  TÄBY SIM  AS9408  25 m     
114  169  Isufi Berlin Isabelle  2008  TÄBY SIM  AS7608  25 m     
115  170  Hellborg Bea  2006  TÄBY SIM  BQ5806  25 m     
116  172  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM  BS0806  25 m     
117  177  von Goës Ester  2008  TÄBY SIM  AX5008  25 m     
118  178  Luo Tianjiao  2008  TÄBY SIM  AX5208  25 m     
119  184  Sjöberg Cornelia  2008  TÄBY SIM  AY5008  25 m     
120  185  Härning Nilsson Hedda  2008  TÄBY SIM  AY7008  25 m     
121  212  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m     
122  232  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m     
123  243  Ekholm Agnes  2006  ÖSTERBY SS  BK6206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  02 februari 2019 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  00:27