Resultat Totalt - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Norrtäljedoppet    Utskriftsdatum  27 november 2017   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  23:29   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 november 2017         
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Saga Svanborg  2003  Norrtälje Simklubb            18.22   
Emilia Folkesson  2003  Norrtälje Simklubb            19.02   
Tyra Näsholm  2004  Gustavsbergs Simsällskap            20.80   
Thindra Tillberg Öhman  2003  Norrtälje Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Zetterström  2005  Norrtälje Simklubb            14.53   
Linnea Sjöström  2005  Norrtälje Simklubb            15.83   
Theresia Lindholm  2006  Ålands Simförening            18.09   
Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            18.13   
Linnea Malm  2005  Upplands-Bro Simsällskap            18.25   
Bianca Flöjt  2005  Ålands Simförening            19.12   
Ellen Sundquist  2006  Upplands-Bro Simsällskap            19.37   
My Wiker  2006  Gustavsbergs Simsällskap            20.56   
Tove Johansson  2005  Norrtälje Simklubb            20.80   
10  Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            22.24   
11  Malin Häll  2005  Norrtälje Simklubb            29.80   
                     
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            17.02   
Amanda Ahinko  2007  Ålands Simförening            18.77   
Isabelle Sandström  2007  Gustavsbergs Simsällskap            18.91   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            20.93   
Nova Larsson  2007  Ålands Simförening            21.11   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            21.36   
Ffion Watkins  2008  Ålands Simförening            21.65   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            22.25   
Tuva Andersson  2007  Norrtälje Simklubb            23.62   
10  Fia Metsola  2007  Ålands Simförening            24.64   
11  Evelina Dahlberg  2007  Åkersberga Simsällskap            25.29   
12  Andrea Dombos  2008  Åkersberga Simsällskap            27.51   
13  Meja Stenman Graflind  2007  Norrtälje Simklubb            30.87   
                     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ted Wiker  2004  Gustavsbergs Simsällskap            15.22   
Alfred Lindberg  2004  Upplands-Bro Simsällskap            22.41   
Leonard Solén  2003  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            17.29   
Leon Bocké  2006  Åkersberga Simsällskap            18.63   
Mathias Steffansson  2005  Gustavsbergs Simsällskap            20.53   
Axel Svensson  2006  Upplands-Bro Simsällskap            23.58   
Arvid Andersson  2006  Norrtälje Simklubb            26.03   
Hugo Mirén  2006  Ålands Simförening            34.49   
Anas Badaoui  2005  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
Valentino Trepp  2005  Norrtälje Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Filip Bjällås  2007  Upplands-Bro Simsällskap            19.09   
Emil Blomberg  2008  Norrtälje Simklubb            24.57   
William Ridderstad  2007  Norrtälje Simklubb            25.12   
Albert Sjögren  2007  Upplands-Bro Simsällskap            29.05   
Felix Flöjt  2007  Ålands Simförening            30.68   
                     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonatan Lönngren  2009  Ålands Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jessica Lindholm  2001  Ålands Simförening            29.50   
Ellen Woivalin  2001  Ålands Simförening            31.80   
Rebecca Duns  2003  Ålands Simförening            37.70   
Nora Rönnbro  2004  Åkersberga Simsällskap            38.64   
Leah Schöneberg  2004  Norrtälje Simklubb            39.25   
Saga Strömstedt  2004  Åkersberga Simsällskap            40.52   
Ella Olsson  2004  Åkersberga Simsällskap            42.92   
Liv Colling  2004  Åkersberga Simsällskap            43.23   
Elina Szeplaky  2004  Åkersberga Simsällskap            43.33   
10  Emelie Måtar  2004  Ålands Simförening            43.39   
11  Elin Högman  2003  Ålands Simförening            51.98   
                     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Blomqvist  2005  Ålands Simförening            34.38   
Magda Westberg  2005  Åkersberga Simsällskap            39.49   
Céline Flöjt  2005  Ålands Simförening            41.96   
Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            42.56   
Filippa Bonorden  2005  Åkersberga Simsällskap            43.00   
Karolina Tylets  2006  Åkersberga Simsällskap            43.26   
Alexandra Kanhamn  2005  Åkersberga Simsällskap            43.61   
Tyra Korent  2006  Åkersberga Simsällskap            44.66   
Bianca Flöjt  2005  Ålands Simförening            45.16   
10  Embla Stendrake  2005  Åkersberga Simsällskap            45.29   
11  Wilma Danielsson  2005  Ålands Simförening            46.07   
12  Signe Kling  2005  Åkersberga Simsällskap            47.09   
13  Bonnie Tham  2006  Gustavsbergs Simsällskap            47.49   
14  Signe Lindholm  2006  Åkersberga Simsällskap            49.03   
15  Vera Andersson Hultgren  2005  Åkersberga Simsällskap            49.47   
16  Agnes Hultin  2005  Norrtälje Simklubb            53.98   
17  Julia Isaksson  2005  Åkersberga Simsällskap            54.96   
Tove Johansson  2005  Norrtälje Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            40.16   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            48.33   
Nicole Dvali  2007  Åkersberga Simsällskap            51.89   
Viola Blomberg  2007  Norrtälje Simklubb            52.75   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            55.22   
Amelia Fricker  2007  Ålands Simförening            57.21   
                     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Max Roman  2000  Ålands Simförening            30.14   
Alexander Mattsson  2003  Ålands Simförening            32.42   
Elias Kling  2003  Åkersberga Simsällskap            35.07   
Rasmus Kalvik  2004  Ålands Simförening            35.96   
Frej-Oskar Wikström  1999  Ålands Simförening            36.38   
Kalle Glassel  2003  Åkersberga Simsällskap            36.64   
Hannes Olin  2003  Ålands Simförening            36.86   
Johannes Barkarö  2004  Åkersberga Simsällskap            37.08   
Isak Widstrand  2004  Åkersberga Simsällskap            37.16   
10  Filip Berardi  2003  Åkersberga Simsällskap            38.12   
11  Hannes Helling  2004  Ålands Simförening            38.96   
12  Joel Aggefors  2003  Gustavsbergs Simsällskap            40.22   
13  Tommy Pehrsson  2003  Ålands Simförening            41.78   
Simon Elg  2000  Åkersberga Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Oliver Aalto-Hardy  2005  Ålands Simförening            37.72   
Joa Metsola  2005  Ålands Simförening            40.10   
Melvin Bosson  2006  Åkersberga Simsällskap            41.25   
Milo Bergman  2006  Ålands Simförening            47.76   
Måns Manelius  2006  Ålands Simförening            59.79   
                     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vide Kling  2007  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Willma Hållinder  2004  Norrtälje Simklubb            19.47   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Zetterström  2005  Norrtälje Simklubb            16.66   
Linnea Sjöström  2005  Norrtälje Simklubb            17.45   
Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            20.18   
Bianca Flöjt  2005  Ålands Simförening            22.26   
Daphne Skogby  2005  Åkersberga Simsällskap            22.74   
Tove Johansson  2005  Norrtälje Simklubb            24.95   
Tova Andersson  2005  Åkersberga Simsällskap            26.18   
Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            20.52   
Fia Metsola  2007  Ålands Simförening            21.56   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            21.57   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            22.64   
Emma Filippou  2007  Åkersberga Simsällskap            23.37   
Nellie Bocké  2008  Åkersberga Simsällskap            23.45   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            23.54   
Ebba Lindberg  2008  Åkersberga Simsällskap            26.48   
Tyra Lampén  2007  Norrtälje Simklubb            26.83   
10  Amelia Fricker  2007  Ålands Simförening            27.67   
11  Alma Pennhag  2007  Åkersberga Simsällskap            27.96   
12  Vilma Rejås  2007  Norrtälje Simklubb            29.16   
13  Meja Stenman Graflind  2007  Norrtälje Simklubb            29.17   
14  Tyra Hållinder  2007  Norrtälje Simklubb            31.29   
15  Ingela Trepp  2008  Norrtälje Simklubb            33.31   
Siri Moxness-Igefors  2008  Norrtälje Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elida Nordin  2010  Åkersberga Simsällskap            27.52   
Lisa Lanner  2009  Gustavsbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ted Wiker  2004  Gustavsbergs Simsällskap            16.70   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            18.17   
Valentino Trepp  2005  Norrtälje Simklubb            31.13   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Jansson  2008  Norrtälje Simklubb            26.16   
Hugo Ratatikainen Blomdahl  2008  Norrtälje Simklubb            28.86   
Loke Beronius  2008  Norrtälje Simklubb            29.55   
Max Wibrorg  2007  Åkersberga Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hugo Zetterström  2010  Norrtälje Simklubb            32.82   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jessica Lindholm  2001  Ålands Simförening            33.43   
Ellen Woivalin  2001  Ålands Simförening            33.77   
Nora Rönnbro  2004  Åkersberga Simsällskap            39.04   
Leah Schöneberg  2004  Norrtälje Simklubb            39.76   
Rebecca Duns  2003  Ålands Simförening            40.83   
Ella Olsson  2004  Åkersberga Simsällskap            42.11   
Elina Szeplaky  2004  Åkersberga Simsällskap            42.85   
Saga Strömstedt  2004  Åkersberga Simsällskap            43.06   
Elin Högman  2003  Ålands Simförening            43.57   
10  Emelie Måtar  2004  Ålands Simförening            43.98   
11  Alfdis Areskoug  2004  Norrtälje Simklubb            49.58   
12  Tyra Näsholm  2004  Gustavsbergs Simsällskap            50.36   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Blomqvist  2005  Ålands Simförening            36.58   
Linnea Sjöström  2005  Norrtälje Simklubb            37.65   
Magda Westberg  2005  Åkersberga Simsällskap            38.54   
Filippa Bonorden  2005  Åkersberga Simsällskap            38.87   
Céline Flöjt  2005  Ålands Simförening            39.60   
Ellen Sundquist  2006  Upplands-Bro Simsällskap            43.72   
Signe Kling  2005  Åkersberga Simsällskap            44.09   
Alexandra Kanhamn  2005  Åkersberga Simsällskap            45.31   
Karolina Tylets  2006  Åkersberga Simsällskap            45.47   
10  Bianca Flöjt  2005  Ålands Simförening            45.86   
11  Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            46.13   
12  Embla Stendrake  2005  Åkersberga Simsällskap            46.33   
13  Linnea Malm  2005  Upplands-Bro Simsällskap            46.46   
14  Wilma Danielsson  2005  Ålands Simförening            46.50   
15  Tyra Korent  2006  Åkersberga Simsällskap            46.56   
16  My Wiker  2006  Gustavsbergs Simsällskap            46.88   
17  Julia Isaksson  2005  Åkersberga Simsällskap            47.31   
18  Theresia Lindholm  2006  Ålands Simförening            48.29   
19  Bonnie Tham  2006  Gustavsbergs Simsällskap            49.82   
20  Signe Lindholm  2006  Åkersberga Simsällskap            49.96   
21  Agnes Hultin  2005  Norrtälje Simklubb            53.78   
22  Embla Sipinen  2005  Norrtälje Simklubb            57.95   
Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            DSQ   
Vera Andersson Hultgren  2005  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            43.04   
Nova Larsson  2007  Ålands Simförening            45.09   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            45.98   
Nicole Dvali  2007  Åkersberga Simsällskap            46.38   
Ffion Watkins  2008  Ålands Simförening            47.01   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            47.21   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            47.36   
Isabelle Sandström  2007  Gustavsbergs Simsällskap            48.35   
Fia Metsola  2007  Ålands Simförening            48.93   
10  Estelle Liljeblad  2007  Åkersberga Simsällskap            50.78   
11  Adella Nordin  2007  Åkersberga Simsällskap            51.66   
12  Viola Blomberg  2007  Norrtälje Simklubb            53.67   
13  Wilma Söderqvist  2007  Åkersberga Simsällskap            54.92   
14  Andrea Dombos  2008  Åkersberga Simsällskap            57.95   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ted Wiker  2004  Gustavsbergs Simsällskap            33.61   
Max Roman  2000  Ålands Simförening            33.80   
Alexander Mattsson  2003  Ålands Simförening            35.40   
Hannes Olin  2003  Ålands Simförening            36.33   
Isak Widstrand  2004  Åkersberga Simsällskap            37.01   
Frej-Oskar Wikström  1999  Ålands Simförening            37.09   
Kalle Glassel  2003  Åkersberga Simsällskap            38.23   
Rasmus Kalvik  2004  Ålands Simförening            38.28   
Johannes Barkarö  2004  Åkersberga Simsällskap            38.47   
10  Filip Berardi  2003  Åkersberga Simsällskap            39.60   
11  Hannes Helling  2004  Ålands Simförening            39.83   
12  Elias Kling  2003  Åkersberga Simsällskap            43.83   
13  Tommy Pehrsson  2003  Ålands Simförening            43.86   
14  Joel Aggefors  2003  Gustavsbergs Simsällskap            44.49   
15  Alfred Lindberg  2004  Upplands-Bro Simsällskap            44.96   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Oliver Aalto-Hardy  2005  Ålands Simförening            37.83   
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            39.93   
Joa Metsola  2005  Ålands Simförening            41.56   
Melvin Bosson  2006  Åkersberga Simsällskap            43.73   
Milo Bergman  2006  Ålands Simförening            44.22   
Leon Bocké  2006  Åkersberga Simsällskap            44.97   
Oskar Jansson  2006  Norrtälje Simklubb            50.54   
Mathias Steffansson  2005  Gustavsbergs Simsällskap            54.12   
Emil Colling  2005  Åkersberga Simsällskap            54.22   
10  Hugo Mirén  2006  Ålands Simförening            1:10.67   
Axel Svensson  2006  Upplands-Bro Simsällskap            DSQ   
Måns Manelius  2006  Ålands Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Filip Bjällås  2007  Upplands-Bro Simsällskap            46.08   
Albert Sjögren  2007  Upplands-Bro Simsällskap            46.68   
Vide Kling  2007  Åkersberga Simsällskap            49.23   
Emil Blomberg  2008  Norrtälje Simklubb            53.44   
Felix Flöjt  2007  Ålands Simförening            55.81   
William Ridderstad  2007  Norrtälje Simklubb            57.95   
Gabriel Hultin  2007  Norrtälje Simklubb            1:01.02   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonatan Lönngren  2009  Ålands Simförening            54.11   
                     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Willma Hållinder  2004  Norrtälje Simklubb            20.71   
Saga Svanborg  2003  Norrtälje Simklubb            23.10   
                     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emilia Eriksson  2006  Norrtälje Simklubb            21.77   
Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            22.87   
Isabella Pizarro Malmström  2005  Norrtälje Simklubb            23.83   
Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            24.17   
Tove Johansson  2005  Norrtälje Simklubb            26.34   
Malin Häll  2005  Norrtälje Simklubb            27.94   
Ida Danielsson  2005  Norrtälje Simklubb            DSQ   
Linnea Sjöström  2005  Norrtälje Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            21.03   
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            21.29   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            22.88   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            25.64   
Tyra Lampén  2007  Norrtälje Simklubb            25.79   
Fia Metsola  2007  Ålands Simförening            26.23   
Tyra Hållinder  2007  Norrtälje Simklubb            27.04   
Nellie Bocké  2008  Åkersberga Simsällskap            27.19   
Vilma Rejås  2007  Norrtälje Simklubb            30.02   
10  Ingela Trepp  2008  Norrtälje Simklubb            37.26   
Alma Pennhag  2007  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
Emmy Dizdar  2007  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lisa Lanner  2009  Gustavsbergs Simsällskap            DNS   
Ebba Eriksson  2009  Norrtälje Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ted Wiker  2004  Gustavsbergs Simsällskap            18.60   
Albin Rejås  2004  Norrtälje Simklubb            26.79   
                     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            19.68   
Lucas Sundsgård  2006  Norrtälje Simklubb            28.06   
Hugo Mirén  2006  Ålands Simförening            DNS   
                     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
William Ridderstad  2007  Norrtälje Simklubb            28.08   
Erik Jansson  2008  Norrtälje Simklubb            28.77   
Felix Flöjt  2007  Ålands Simförening            29.59   
                     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hugo Hedqvist  2009  Norrtälje Simklubb            24.79   
Jonatan Lönngren  2009  Ålands Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ellen Woivalin  2001  Ålands Simförening            35.92   
Jessica Lindholm  2001  Ålands Simförening            37.29   
Emelie Måtar  2004  Ålands Simförening            40.81   
Nora Rönnbro  2004  Åkersberga Simsällskap            41.67   
Rebecca Duns  2003  Ålands Simförening            45.14   
Ella Olsson  2004  Åkersberga Simsällskap            45.16   
Willma Hållinder  2004  Norrtälje Simklubb            45.48   
Saga Strömstedt  2004  Åkersberga Simsällskap            47.09   
Elin Högman  2003  Ålands Simförening            48.46   
10  Tyra Näsholm  2004  Gustavsbergs Simsällskap            51.98   
11  Elina Szeplaky  2004  Åkersberga Simsällskap            52.38   
12  Liv Colling  2004  Åkersberga Simsällskap            58.95   
13  Alfdis Areskoug  2004  Norrtälje Simklubb            59.29   
                     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Blomqvist  2005  Ålands Simförening            40.59   
Embla Stendrake  2005  Åkersberga Simsällskap            42.57   
Karolina Tylets  2006  Åkersberga Simsällskap            42.82   
Magda Westberg  2005  Åkersberga Simsällskap            45.70   
Alexandra Kanhamn  2005  Åkersberga Simsällskap            47.01   
Filippa Bonorden  2005  Åkersberga Simsällskap            47.75   
Emilia Eriksson  2006  Norrtälje Simklubb            48.31   
Tyra Korent  2006  Åkersberga Simsällskap            49.22   
Signe Lindholm  2006  Åkersberga Simsällskap            49.35   
10  Theresia Lindholm  2006  Ålands Simförening            49.73   
11  Linnea Malm  2005  Upplands-Bro Simsällskap            49.76   
12  Vera Andersson Hultgren  2005  Åkersberga Simsällskap            49.77   
13  Céline Flöjt  2005  Ålands Simförening            50.15   
14  Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            50.52   
15  Julia Isaksson  2005  Åkersberga Simsällskap            51.22   
16  Isabella Pizarro Malmström  2005  Norrtälje Simklubb            51.23   
17  Ida Furuvik Pella  2005  Åkersberga Simsällskap            52.27   
18  Ellen Sundquist  2006  Upplands-Bro Simsällskap            52.46   
19  Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            54.04   
20  Bonnie Tham  2006  Gustavsbergs Simsällskap            55.04   
21  Signe Kling  2005  Åkersberga Simsällskap            56.31   
22  My Wiker  2006  Gustavsbergs Simsällskap            57.03   
23  Embla Sipinen  2005  Norrtälje Simklubb            1:00.42   
24  Tova Andersson  2005  Åkersberga Simsällskap            1:00.67   
25  Agnes Hultin  2005  Norrtälje Simklubb            1:01.31   
26  Daphne Skogby  2005  Åkersberga Simsällskap            1:02.42   
Wilma Danielsson  2005  Ålands Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            47.10   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            47.50   
Amanda Ahinko  2007  Ålands Simförening            48.87   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            50.11   
Nova Larsson  2007  Ålands Simförening            50.86   
Evelina Dahlberg  2007  Åkersberga Simsällskap            54.16   
Nicole Dvali  2007  Åkersberga Simsällskap            55.88   
Adella Nordin  2007  Åkersberga Simsällskap            56.52   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            56.65   
10  Ffion Watkins  2008  Ålands Simförening            57.99   
11  Tuva Andersson  2007  Norrtälje Simklubb            59.64   
12  Viola Blomberg  2007  Norrtälje Simklubb            59.90   
13  Emma Filippou  2007  Åkersberga Simsällskap            1:00.07   
14  Meja Stenman Graflind  2007  Norrtälje Simklubb            1:01.27   
15  Amelia Fricker  2007  Ålands Simförening            1:03.73   
16  Emmy Dizdar  2007  Åkersberga Simsällskap            1:03.76   
17  Andrea Dombos  2008  Åkersberga Simsällskap            1:05.92   
Siri Moxness-Igefors  2008  Norrtälje Simklubb            DNS   
Isabelle Sandström  2007  Gustavsbergs Simsällskap            DSQ   
Wilma Söderqvist  2007  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lisa Lanner  2009  Gustavsbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Mattsson  2003  Ålands Simförening            38.49   
Hannes Olin  2003  Ålands Simförening            38.61   
Max Roman  2000  Ålands Simförening            38.93   
Isak Widstrand  2004  Åkersberga Simsällskap            40.20   
Hannes Helling  2004  Ålands Simförening            40.84   
Kalle Glassel  2003  Åkersberga Simsällskap            41.09   
Frej-Oskar Wikström  1999  Ålands Simförening            41.25   
Filip Berardi  2003  Åkersberga Simsällskap            41.65   
Tommy Pehrsson  2003  Ålands Simförening            42.82   
10  Rasmus Kalvik  2004  Ålands Simförening            43.68   
11  Johannes Barkarö  2004  Åkersberga Simsällskap            45.73   
12  Elias Kling  2003  Åkersberga Simsällskap            46.41   
13  Hameedullah Safdari  2001  Åkersberga Simsällskap            48.08   
14  Leonard Solén  2003  Åkersberga Simsällskap            50.44   
15  Alfred Lindberg  2004  Upplands-Bro Simsällskap            52.16   
16  Albin Rejås  2004  Norrtälje Simklubb            1:00.88   
Joel Aggefors  2003  Gustavsbergs Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Oliver Aalto-Hardy  2005  Ålands Simförening            43.84   
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            45.42   
Melvin Bosson  2006  Åkersberga Simsällskap            45.89   
Mathias Steffansson  2005  Gustavsbergs Simsällskap            46.77   
Milo Bergman  2006  Ålands Simförening            47.96   
Måns Manelius  2006  Ålands Simförening            50.44   
Leon Bocké  2006  Åkersberga Simsällskap            52.33   
Joa Metsola  2005  Ålands Simförening            52.95   
Oskar Jansson  2006  Norrtälje Simklubb            55.41   
10  Anas Badaoui  2005  Åkersberga Simsällskap            59.13   
11  Arvid Andersson  2006  Norrtälje Simklubb            1:03.44   
Axel Svensson  2006  Upplands-Bro Simsällskap            DNS   
Emil Colling  2005  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Filip Bjällås  2007  Upplands-Bro Simsällskap            55.27   
Loke Beronius  2008  Norrtälje Simklubb            56.98   
Emil Blomberg  2008  Norrtälje Simklubb            58.49   
Vide Kling  2007  Åkersberga Simsällskap            59.68   
Albert Sjögren  2007  Upplands-Bro Simsällskap            1:02.04   
Hugo Ratatikainen Blomdahl  2008  Norrtälje Simklubb            1:03.15   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nike Rydin  2003  Norrtälje Simklubb            17.42   
Tyra Näsholm  2004  Gustavsbergs Simsällskap            17.76   
Emelie Ekstam Linder  2003  Norrtälje Simklubb            18.25   
Julia Figved Persson  2004  Norrtälje Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Zetterström  2005  Norrtälje Simklubb            14.16   
Linnea Sjöström  2005  Norrtälje Simklubb            15.38   
Theresia Lindholm  2006  Ålands Simförening            16.29   
Tove Johansson  2005  Norrtälje Simklubb            18.02   
Bianca Flöjt  2005  Ålands Simförening            18.18   
Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            18.33   
Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            19.68   
Emilia Eriksson  2006  Norrtälje Simklubb            20.38   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            16.25   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            17.39   
Isabelle Sandström  2007  Gustavsbergs Simsällskap            17.51   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            17.59   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            17.91   
Nova Larsson  2007  Ålands Simförening            18.17   
Fia Metsola  2007  Ålands Simförening            18.65   
Amanda Ahinko  2007  Ålands Simförening            18.66   
Tyra Lampén  2007  Norrtälje Simklubb            23.14   
10  Emmy Dizdar  2007  Åkersberga Simsällskap            23.88   
11  Vilma Rejås  2007  Norrtälje Simklubb            24.49   
12  Alma Pennhag  2007  Åkersberga Simsällskap            25.01   
13  Ebba Lindberg  2008  Åkersberga Simsällskap            25.68   
14  Tyra Hållinder  2007  Norrtälje Simklubb            26.04   
15  Ingela Trepp  2008  Norrtälje Simklubb            27.74   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elida Nordin  2010  Åkersberga Simsällskap            27.06   
Ebba Eriksson  2009  Norrtälje Simklubb            30.53   
Lisa Lanner  2009  Gustavsbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 14, 25m Frisim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Rejås  2004  Norrtälje Simklubb            21.60   
                     
 
Gren 14, 25m Frisim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            14.98   
Milo Bergman  2006  Ålands Simförening            16.38   
Arvid Andersson  2006  Norrtälje Simklubb            22.79   
                     
 
Gren 14, 25m Frisim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Max Wibrorg  2007  Åkersberga Simsällskap            24.90   
Gabriel Hultin  2007  Norrtälje Simklubb            27.25   
                     
 
Gren 14, 25m Frisim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hugo Hedqvist  2009  Norrtälje Simklubb            22.55   
Hugo Zetterström  2010  Norrtälje Simklubb            32.09   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Damer, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jessica Lindholm  2001  Ålands Simförening            28.33   
Ellen Woivalin  2001  Ålands Simförening            29.98   
Leah Schöneberg  2004  Norrtälje Simklubb            32.64   
Rebecca Duns  2003  Ålands Simförening            33.34   
Nora Rönnbro  2004  Åkersberga Simsällskap            33.38   
Emelie Måtar  2004  Ålands Simförening            36.28   
Saga Svanborg  2003  Norrtälje Simklubb            36.81   
Saga Strömstedt  2004  Åkersberga Simsällskap            37.15   
Emilia Folkesson  2003  Norrtälje Simklubb            37.16   
10  Ella Olsson  2004  Åkersberga Simsällskap            37.63   
11  Elina Szeplaky  2004  Åkersberga Simsällskap            37.66   
12  Willma Hållinder  2004  Norrtälje Simklubb            38.87   
13  Elin Högman  2003  Ålands Simförening            40.07   
13  Liv Colling  2004  Åkersberga Simsällskap            40.07   
15  Nike Rydin  2003  Norrtälje Simklubb            40.12   
16  Tyra Näsholm  2004  Gustavsbergs Simsällskap            40.15   
17  Emelie Ekstam Linder  2003  Norrtälje Simklubb            40.29   
18  Linnea Folkesson  2003  Norrtälje Simklubb            42.04   
19  Alfdis Areskoug  2004  Norrtälje Simklubb            42.93   
Julia Figved Persson  2004  Norrtälje Simklubb            DNS   
Thindra Tillberg Öhman  2003  Norrtälje Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Blomqvist  2005  Ålands Simförening            31.35   
Linnea Sjöström  2005  Norrtälje Simklubb            32.82   
Magda Westberg  2005  Åkersberga Simsällskap            33.28   
Filippa Bonorden  2005  Åkersberga Simsällskap            34.70   
Karolina Tylets  2006  Åkersberga Simsällskap            35.11   
Alexandra Kanhamn  2005  Åkersberga Simsällskap            36.17   
Céline Flöjt  2005  Ålands Simförening            36.90   
Embla Stendrake  2005  Åkersberga Simsällskap            38.74   
Tyra Korent  2006  Åkersberga Simsällskap            39.20   
10  Signe Kling  2005  Åkersberga Simsällskap            39.56   
11  Linnea Malm  2005  Upplands-Bro Simsällskap            39.71   
12  Julia Isaksson  2005  Åkersberga Simsällskap            39.81   
13  Vera Andersson Hultgren  2005  Åkersberga Simsällskap            39.90   
14  Bianca Flöjt  2005  Ålands Simförening            39.93   
15  Wilma Danielsson  2005  Ålands Simförening            40.37   
16  Bonnie Tham  2006  Gustavsbergs Simsällskap            40.76   
17  Hanna Lanner  2006  Gustavsbergs Simsällskap            41.14   
18  My Wiker  2006  Gustavsbergs Simsällskap            41.77   
19  Ellen Sundquist  2006  Upplands-Bro Simsällskap            42.23   
20  Johanna Espeland  2005  Gustavsbergs Simsällskap            42.46   
21  Agnes Hultin  2005  Norrtälje Simklubb            42.97   
22  Ida Danielsson  2005  Norrtälje Simklubb            43.15   
23  Signe Lindholm  2006  Åkersberga Simsällskap            43.90   
24  Embla Sipinen  2005  Norrtälje Simklubb            45.58   
25  Malin Häll  2005  Norrtälje Simklubb            45.88   
26  Emilia Eriksson  2006  Norrtälje Simklubb            47.39   
27  Daphne Skogby  2005  Åkersberga Simsällskap            48.35   
28  Ida Furuvik Pella  2005  Åkersberga Simsällskap            49.60   
29  Tova Andersson  2005  Åkersberga Simsällskap            52.28   
Tove Johansson  2005  Norrtälje Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Budden  2007  Bålsta Simklubb            35.43   
Isabelle Sandström  2007  Gustavsbergs Simsällskap            38.06   
Molly Brinck  2007  Bålsta Simklubb            38.39   
Elin Finne  2007  Bålsta Simklubb            38.41   
Ebba Rosenberg  2007  Bålsta Simklubb            40.00   
Evelina Dahlberg  2007  Åkersberga Simsällskap            41.37   
Nicole Dvali  2007  Åkersberga Simsällskap            42.15   
Tuva Andersson  2007  Norrtälje Simklubb            43.06   
Nova Larsson  2007  Ålands Simförening            43.75   
10  Ffion Watkins  2008  Ålands Simförening            44.09   
11  Fia Metsola  2007  Ålands Simförening            44.66   
12  Viola Blomberg  2007  Norrtälje Simklubb            46.51   
13  Meja Stenman Graflind  2007  Norrtälje Simklubb            46.74   
14  Adella Nordin  2007  Åkersberga Simsällskap            47.05   
15  Estelle Liljeblad  2007  Åkersberga Simsällskap            48.56   
16  Amelia Fricker  2007  Ålands Simförening            49.30   
17  Wilma Söderqvist  2007  Åkersberga Simsällskap            49.53   
18  Emma Filippou  2007  Åkersberga Simsällskap            49.86   
19  Nellie Bocké  2008  Åkersberga Simsällskap            51.75   
20  Andrea Dombos  2008  Åkersberga Simsällskap            56.07   
21  Emmy Dizdar  2007  Åkersberga Simsällskap            58.27   
22  Ingela Trepp  2008  Norrtälje Simklubb            1:07.37   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Eriksson  2009  Norrtälje Simklubb            1:07.15   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar, Finaler 13 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Max Roman  2000  Ålands Simförening            28.47   
Ted Wiker  2004  Gustavsbergs Simsällskap            29.66   
Alexander Mattsson  2003  Ålands Simförening            29.78   
Frej-Oskar Wikström  1999  Ålands Simförening            30.31   
Rasmus Kalvik  2004  Ålands Simförening            30.72   
Hannes Olin  2003  Ålands Simförening            30.85   
Hannes Helling  2004  Ålands Simförening            30.99   
Kalle Glassel  2003  Åkersberga Simsällskap            31.40   
Johannes Barkarö  2004  Åkersberga Simsällskap            31.74   
10  Elias Kling  2003  Åkersberga Simsällskap            31.93   
11  Filip Berardi  2003  Åkersberga Simsällskap            32.57   
12  Isak Widstrand  2004  Åkersberga Simsällskap            32.84   
13  Tommy Pehrsson  2003  Ålands Simförening            34.74   
14  Joel Aggefors  2003  Gustavsbergs Simsällskap            37.31   
15  Hameedullah Safdari  2001  Åkersberga Simsällskap            39.80   
16  Leonard Solén  2003  Åkersberga Simsällskap            39.87   
17  Alfred Lindberg  2004  Upplands-Bro Simsällskap            40.59   
18  Albin Rejås  2004  Norrtälje Simklubb            50.04   
Simon Elg  2000  Åkersberga Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Oliver Aalto-Hardy  2005  Ålands Simförening            32.21   
Melvin Rinaldo  2005  Gustavsbergs Simsällskap            33.78   
Joa Metsola  2005  Ålands Simförening            35.18   
Måns Manelius  2006  Ålands Simförening            36.53   
Melvin Bosson  2006  Åkersberga Simsällskap            37.53   
Mathias Steffansson  2005  Gustavsbergs Simsällskap            41.49   
Leon Bocké  2006  Åkersberga Simsällskap            41.57   
Axel Svensson  2006  Upplands-Bro Simsällskap            41.64   
Anas Badaoui  2005  Åkersberga Simsällskap            42.51   
10  Oskar Jansson  2006  Norrtälje Simklubb            45.81   
11  Hugo Mirén  2006  Ålands Simförening            45.82   
12  Emil Colling  2005  Åkersberga Simsällskap            47.11   
13  Valentino Trepp  2005  Norrtälje Simklubb            53.71   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Filip Bjällås  2007  Upplands-Bro Simsällskap            39.16   
Albert Sjögren  2007  Upplands-Bro Simsällskap            41.32   
Vide Kling  2007  Åkersberga Simsällskap            45.23   
Emil Blomberg  2008  Norrtälje Simklubb            46.77   
Hugo Ratatikainen Blomdahl  2008  Norrtälje Simklubb            54.44   
Erik Jansson  2008  Norrtälje Simklubb            54.69   
Felix Flöjt  2007  Ålands Simförening            54.82   
Loke Beronius  2008  Norrtälje Simklubb            55.56   
Gabriel Hultin  2007  Norrtälje Simklubb            56.50   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonatan Lönngren  2009  Ålands Simförening            54.15   
                     
 
Gren 17, 4X50m Frisim Damer, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Åkersberga Damer 4  Åkersberga Simsällskap            2:21.92   
  Nora Rönnbro  2004      33.14        33.14   
  Ella Olsson  2004      38.13        1:11.27   
  Saga Strömstedt  2004      35.48        1:46.75   
  Embla Stendrake  2005      35.17        2:21.92   
                     
Åsf T-05  2002  Ålands Simförening            2:25.04   
  Hanna Blomqvist  2005      31.69        31.69   
  Wilma Danielsson  2005      39.47        1:11.16   
  Céline Flöjt  2005      35.71        1:46.87   
  Bianca Flöjt  2005      38.17        2:25.04   
                     
Åkersberga Damer  2005  Åkersberga Simsällskap            2:25.23   
  Alexandra Kanhamn  2005      37.63        37.63   
  Signe Kling  2005      39.51        1:17.14   
  Magda Westberg  2005      34.37        1:51.51   
  Filippa Bonorden  2005      33.72        2:25.23   
                     
Norrtälje Damer Lag 2  Norrtälje Simklubb            2:32.38   
  Emilia Folkesson  2003      37.48        37.48   
  Willma Hållinder  2004      38.45        1:15.93   
  Nike Rydin  2003      39.44        1:55.37   
  Saga Svanborg  2003      37.01        2:32.38   
                     
Bålsta SK Damer [2007]  2007  Bålsta Simklubb            2:34.30   
  Ebba Rosenberg  2007      39.37        39.37   
  Elin Finne  2007      39.85        1:19.22   
  Molly Brinck  2007      39.57        1:58.79   
  Olivia Budden  2007      35.51        2:34.30   
                     
Åsf Tjejer  2001  Ålands Simförening            2:37.21   
  Theresia Lindholm  2006      37.77        37.77   
  Ellen Woivalin  2001      35.76        1:13.53   
  Amelia Fricker  2007      47.80        2:01.33   
  Emelie Måtar  2004      35.88        2:37.21   
                     
Åkersberga Damer 3  2004  Åkersberga Simsällskap            2:39.19   
  Elina Szeplaky  2004      37.35        37.35   
  Vera Andersson Hultgren  2005      42.00        1:19.35   
  Julia Isaksson  2005      39.56        1:58.91   
  Liv Colling  2004      40.28        2:39.19   
                     
Åkersberga Damer 2  2006  Åkersberga Simsällskap            2:41.90   
  Nicole Dvali  2007      44.55        44.55   
  Signe Lindholm  2006      43.64        1:28.19   
  Karolina Tylets  2006      34.71        2:02.90   
  Tyra Korent  2006      39.00        2:41.90   
                     
Norrtälje Damer  Norrtälje Simklubb            2:52.86   
  Embla Sipinen  2005      44.60        44.60   
  Emilia Eriksson  2006      46.38        1:30.98   
  Alfdis Areskoug  2004      42.12        2:13.10   
  Agnes Hultin  2005      39.76        2:52.86   
                     
10  Åsf T-07  2007  Ålands Simförening            2:53.98   
  Nova Larsson  2007      44.11        44.11   
  Ffion Watkins  2008      42.39        1:26.50   
  Fia Metsola  2007      45.38        2:11.88   
  Amanda Ahinko  2007      42.10        2:53.98   
                     
11  Norrtälje Tjejer  2005  Norrtälje Simklubb            3:12.77   
  Meja Stenman Graflind  2007      46.94        46.94   
  Tuva Andersson  2007      43.20        1:30.14   
  Vilma Rejås  2007      56.93        2:27.07   
  Viola Blomberg  2007      45.70        3:12.77   
                     
Gustavsberg Damer 2  2004  Gustavsbergs Simsällskap            DSQ   
                     
                     
 
Gren 18, 4X50m Frisim Herrar, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Åsf P-03  2003  Ålands Simförening            2:00.90   
  Hannes Olin  2003      30.19        30.19   
  Rasmus Kalvik  2004      30.50        1:00.69   
  Hannes Helling  2004      30.53        1:31.22   
  Alexander Mattsson  2003      29.68        2:00.90   
                     
Gustavsberg Herrar  2003  Gustavsbergs Simsällskap            2:21.83   
  Melvin Rinaldo  2005      33.89        33.89   
  Mathias Steffansson  2005      40.83        1:14.72   
  Joel Aggefors  2003      37.27        1:51.99   
  Ted Wiker  2004      29.84        2:21.83   
                     
Åsf P-05  2005  Ålands Simförening            2:27.37   
  Oliver Aalto-Hardy  2005      32.94        32.94   
  Joa Metsola  2005      35.73        1:08.67   
  Milo Bergman  2006      39.47        1:48.14   
  Måns Manelius  2006      39.23        2:27.37   
                     
Åkersberga Herrar 2  Åkersberga Simsällskap            2:55.05   
  Emil Colling  2005      46.74        46.74   
  Vide Kling  2007      46.06        1:32.80   
  Leonard Solén  2003      41.29        2:14.09   
  Leon Bocké  2006      40.96        2:55.05   
                     
Åsf Pojkar  2003  Ålands Simförening            3:08.82   
  Tommy Pehrsson  2003      34.11        34.11   
  Hugo Mirén  2006      47.05        1:21.16   
  Jonatan Lönngren  2009      55.29        2:16.45   
  Felix Flöjt  2007      52.37        3:08.82   
                     
Norrtälje Herrar [2007]  2007  Norrtälje Simklubb            3:26.71   
  Gabriel Hultin  2007      56.23        56.23   
  Emil Blomberg  2008      43.61        1:39.84   
  Loke Beronius  2008      57.64        2:37.48   
  Hugo Ratatikainen Blomdahl  2008      49.23        3:26.71   
                     
Åkersberga Herrar 4  Åkersberga Simsällskap            DSQ   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  27 november 2017 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  23:29