Deltagarlista Gren 1-36 
 
  Tävling  Seriesim Deltävling 4 , Div 4    Utskriftsdatum  25 november 2017   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  20:16   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 november 2017         
 
 
Gren 1, 4X50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Lidingö SK Damer 1  2003  LIDINGÖ SK    25 m  2:05.14   
22  Åsf Damer [2003]  2003  ÅSF    25 m  2:41.02   
38  Botk-Rönn Damer  2017  BOTK-RÖNN    25 m     
93  Norrtälje Damer [2003]  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 2, 4x50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Lidingö SK Herrar 1  2004  LIDINGÖ SK    25 m  2:16.70   
25  Åsf Herrar [2003]  2003  ÅSF    25 m  2:26.08   
40  Botk-Rönn Herrar  2003  BOTK-RÖNN    25 m     
94  Norrtälje Herrar [2003]  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Fl 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  2:33.29   
36  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  2:54.38   
Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  2:55.22   
62  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  2:58.14   
87  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  3:08.15   
 
Gren 4, 50m Ryggsim Po 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  34.71   
52  Sandstedt Marcus  2003  LIDINGÖ SK  AK5103  25 m  37.12   
18  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  37.48   
75  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  25 m  43.21   
74  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  25 m  55.10   
31  Joné Alvar  2003  BOTK-RÖNN  BA9303  25 m     
 
Gren 5, 50m Bröstsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  40.49   
43  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  43.83   
84  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  45.63   
35  Tylus Veronica  2004  BOTK-RÖNN  BY6204  25 m     
60  Barett Nygren Elsa  2004  SK NEPTUN  BU1804  25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  40.17   
75  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  25 m  43.21   
51  Robèrt Leo  2004  LIDINGÖ SK  AG2104  25 m  45.75   
80  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  48.71   
37  Wirén Oskar  2004  BOTK-RÖNN  AZ4104  25 m     
 
Gren 7, 100m Frisim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  1:10.70   
28  Griberg Erica  2005  BOTK-RÖNN  BS4405  25 m  1:26.40   
21  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  1:28.83   
70  Lindberg Maja  2005  SK NEPTUN  BL1405  25 m     
81  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
 
Gren 8, 100m Medley Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  1:32.51   
46  Gustavsson Axel  2005  LIDINGÖ SK  AK8705  25 m  1:32.68   
91  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Fl 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  50 m  1:51.07   
33  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  50 m  1:55.79   
12  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  1:59.92   
44  Glifberg Sofia  2008  LIDINGÖ SK  AG0608  25 m     
90  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  25 m  19.76   
Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  23.19   
30  Hung Simon  2007  BOTK-RÖNN  AK9107  25 m  24.08   
77  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  29.56   
48  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  25 m     
 
Gren 11, 400m Frisim Fl 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  5:02.11   
62  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  5:23.23   
55  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  25 m  5:37.95   
Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  5:49.24   
 
Gren 12, 50m Bröstsim Po 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  36.54   
73  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  25 m  40.34   
52  Sandstedt Marcus  2003  LIDINGÖ SK  AK5103  25 m  40.93   
19  Pehrsson Tommy  2003  ÅSF  03A539  25 m  41.38   
31  Joné Alvar  2003  BOTK-RÖNN  BA9303  25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m  1:10.34   
64  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:15.62   
92  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:16.36   
Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  1:16.77   
35  Tylus Veronica  2004  BOTK-RÖNN  BY6204  25 m     
 
Gren 14, 200m Medley Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  2:53.63   
75  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  25 m  3:14.91   
80  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m     
 
Gren 15, 200m Ryggsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m     
69  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m     
88  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
46  Gustavsson Axel  2005  LIDINGÖ SK  AK8705  25 m  43.31   
Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m     
65  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  25 m     
82  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
 
Gren 17, 100m Frisim Fl 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  1:25.95   
76  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:29.83   
33  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m     
44  Glifberg Sofia  2008  LIDINGÖ SK  AG0608  25 m     
78  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m     
 
Gren 18, 100m Medley Po 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  25 m  1:28.23   
63  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  1:38.93   
14  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:44.61   
86  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  1:57.64   
30  Hung Simon  2007  BOTK-RÖNN  AK9107  25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Fl 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  34.47   
68  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  44.04   
87  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  45.53   
10  Högman Elin  2003  ÅSF  03B232  25 m  47.38   
27  Ahlstedt Ella  2003  BOTK-RÖNN  CC1803  25 m     
 
Gren 20, 400m Frisim Po 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  4:40.55   
15  Mattsson Alexander  2003  ÅSF  03A981  25 m  5:54.80   
29  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  25 m  6:08.72   
71  Lundströmer Hugo  2003  SK NEPTUN  AI8903  25 m  6:09.04   
 
Gren 21, 200m Medley Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m  3:00.54   
61  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  3:00.64   
17  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  3:10.42   
84  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  3:14.91   
 
Gren 22, 100m Frisim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  1:06.09   
51  Robèrt Leo  2004  LIDINGÖ SK  AG2104  25 m  1:29.97   
85  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  1:55.55   
32  Labidi Adam  2004  BOTK-RÖNN  AY7304  25 m     
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  34.59   
88  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  50 m  36.47   
Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  49.97   
28  Griberg Erica  2005  BOTK-RÖNN  BS4405  25 m     
70  Lindberg Maja  2005  SK NEPTUN  BL1405  25 m     
 
Gren 24, 200m Ryggsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  3:24.54   
47  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  3:31.55   
65  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  25 m     
82  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
 
Gren 25, 100m Medley Fl 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  25 m  1:20.12   
76  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:37.66   
79  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:56.41   
 
Gren 26, 100m Frisim Po 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  1:26.51   
Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  1:27.13   
57  Viberg Henrik  2006  LIDINGÖ SK  AF7106  25 m  1:36.68   
86  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m     
 
Gren 27, 50m Ryggsim Fl 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  25 m  31.84   
Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  37.25   
87  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  39.57   
36  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  40.17   
68  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  46.76   
 
Gren 28, 200m Medley Po 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  2:32.33   
15  Mattsson Alexander  2003  ÅSF  03A981  25 m  2:42.97   
74  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  25 m  2:46.58   
29  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  25 m  3:09.83   
 
Gren 29, 50m Ryggsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  37.50   
Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  38.84   
64  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  40.80   
43  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  44.31   
34  Pettersson Tilda  2005  BOTK-RÖNN  BS0805  25 m     
 
Gren 30, 50m Bröstsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Granström Carl  2006  LIDINGÖ SK  AF3106  25 m  49.37   
80  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  49.81   
20  Rosenholm Philip  2004  ÅSF  04B081  25 m  50.18   
32  Labidi Adam  2004  BOTK-RÖNN  AY7304  25 m     
 
Gren 31, 100m Medley Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  1:18.34   
Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  1:36.78   
Ahinko Amanda  2007  ÅSF  07A230  25 m  1:39.03   
28  Griberg Erica  2005  BOTK-RÖNN  BS4405  25 m     
72  Medeborn Ellen  2005  SK NEPTUN  BL6405  25 m     
81  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
 
Gren 32, 100m Frisim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  1:12.96   
47  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  1:21.24   
65  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  25 m     
91  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m     
 
Gren 33, 25m Fjärilsim Fl 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  25 m  19.47   
33  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  19.90   
13  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  21.44   
78  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  24.07   
67  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  25.51   
 
Gren 34, 100m Bröstsim Po 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:58.05   
42  Andersson Oscar  2007  LIDINGÖ SK  AK3107  25 m     
63  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m     
77  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
 
Gren 35, 4x50m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Lidingö SK Damer 1  2003  LIDINGÖ SK    25 m  2:18.65   
22  Åsf Damer [2003]  2003  ÅSF    25 m  2:52.06   
38  Botk-Rönn Damer  2017  BOTK-RÖNN    25 m     
93  Norrtälje Damer [2003]  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 36, 4x50m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Åsf Herrar [2003]  2003  ÅSF    25 m  2:36.30   
59  Lidingö SK Herrar 1  2004  LIDINGÖ SK    25 m  2:42.07   
40  Botk-Rönn Herrar  2003  BOTK-RÖNN    25 m     
94  Norrtälje Herrar [2003]  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 november 2017 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  20:16