Deltagarlista Gren 1-18 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-03-20    Utskriftsdatum  14 mars 2016   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  20:54   
  Arrangör  Nsk         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 mars 2016         
 
 
Gren 1, 100m Ryggsim Damer 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  1:14.75   
Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  1:15.65   
Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:17.63   
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:20.90   
Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:24.66   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:25.31   
Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:26.15   
Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  1:29.57   
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:30.89   
10  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:31.79   
11  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:31.94   
12  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:34.34   
13  Varley Maya  2001  NORRTÄLJE  BF7201  25 m     
14  Tsering Eskilsson Sherab  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Magnusson Martin  1995  NORRTÄLJE  AG6795  25 m  1:05.97   
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:07.16   
Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  25 m  1:08.50   
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:17.93   
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:24.76   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:24.91   
Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:25.81   
Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:30.02   
Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m     
10  Hallberg Gustav  2001  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  41.55   
Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  42.47   
Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  45.11   
Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  46.26   
Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  46.70   
Malmström Viktoria  2004  NORRTÄLJE  AW6604  25 m  48.03   
Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m  48.29   
Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  53.49   
Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  52.54   
Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  53.39   
Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE  AP4105  25 m     
Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Hultström Emelie  2005  NORRTÄLJE    25 m  25.43   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  25.45   
Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE    25 m  25.88   
Tsering Eskilsson Sherab  2003  NORRTÄLJE    25 m  26.19   
Luna Estella  2004  NORRTÄLJE    25 m  26.63   
Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  26.92   
Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  27.01   
Svensson Gustav  2006  NORRTÄLJE    25 m  27.95   
Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.96   
10  Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    25 m  28.09   
11  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE    25 m  28.96   
12  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE    25 m  29.01   
13  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  29.19   
14  Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m  29.96   
15  Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    25 m  30.64   
16  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE    25 m  31.61   
17  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  31.86   
18  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    25 m  32.26   
19  Jonsson Lyman Tove  2006  NORRTÄLJE    25 m  32.76   
20  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE    25 m  32.93   
21  Ribero Ebba  2005  NORRTÄLJE    25 m  33.91   
22  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE    25 m  34.27   
23  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE    25 m  34.36   
24  Sundell Tuva  2007  NORRTÄLJE    25 m  36.90   
25  Zetterström Hugo  2010  NORRTÄLJE  AA6110  25 m  37.26   
26  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  40.50   
27  Furuland Kotsianis Ilias  2006  NORRTÄLJE    25 m     
28  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE    25 m     
29  Hallberg Klara  2003  NORRTÄLJE    25 m     
30  Dolama Selma  2003  NORRTÄLJE  BO2603  25 m     
31  Diaz Ahlberg Lea  2006  NORRTÄLJE    25 m     
32  Hedmark Elsa  2006  NORRTÄLJE    25 m     
33  Agerfalk Isabelle  2007  NORRTÄLJE    25 m     
34  Moxness Igefors Siri  2010  NORRTÄLJE    25 m     
35  Wengerin Spaak Wilma  2005  NORRTÄLJE    25 m     
36  Wester Ida  2003  NORRTÄLJE    25 m     
37  Larsson Filip  2006  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  35.07   
Eriksson Astrid  2002  NORRTÄLJE    25 m  52.00   
Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  57.04   
Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:34.34   
Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:37.08   
Malmström Viktoria  2004  NORRTÄLJE  AW6604  25 m  1:45.66   
 
Gren 8, 25m Bröstsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE    25 m  26.35   
Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    25 m  27.57   
Eriksson Agnes  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.66   
Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.95   
Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  28.38   
Agerfalk Isabelle  2007  NORRTÄLJE    25 m  28.96   
Hallberg Klara  2003  NORRTÄLJE    25 m  29.11   
Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  29.53   
Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m  29.88   
10  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  30.15   
11  Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  30.20   
12  Svensson Gustav  2006  NORRTÄLJE    25 m  30.28   
13  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE    25 m  30.87   
14  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    25 m  31.03   
15  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  31.81   
16  Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  32.80   
17  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  33.09   
18  Hultström Emelie  2005  NORRTÄLJE    25 m  33.59   
19  Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    25 m  33.97   
20  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE    25 m  35.06   
21  Jonsson Lyman Tove  2006  NORRTÄLJE    25 m  35.06   
22  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE    25 m  36.03   
23  Hedmark Elsa  2006  NORRTÄLJE    25 m  36.26   
24  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE    25 m  36.27   
25  Blomberg Azizi Ella  2005  NORRTÄLJE    25 m  36.53   
26  Sundell Tuva  2007  NORRTÄLJE    25 m  36.85   
27  Löfgren Lia  2007  NORRTÄLJE    25 m  37.40   
28  Ribero Ebba  2005  NORRTÄLJE    25 m  38.31   
29  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE    25 m  38.33   
30  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE    25 m  38.86   
31  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  40.52   
32  Stoltz Ove  2008  NORRTÄLJE    25 m  41.85   
33  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE    25 m  43.32   
34  Plansjö Tuva  2010  NORRTÄLJE    25 m  44.05   
35  Jorlin Moa  2005  NORRTÄLJE    25 m     
36  Forsberg Elliot  2007  NORRTÄLJE    25 m     
37  Diaz Ahlberg Lea  2006  NORRTÄLJE    25 m     
38  Furuland Kotsianis Ilias  2006  NORRTÄLJE    25 m     
39  Moxness Igefors Siri  2010  NORRTÄLJE    25 m     
40  Wengerin Spaak Wilma  2005  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Magnusson Martin  1995  NORRTÄLJE  AG6795  25 m  30.85   
Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  40.49   
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  41.18   
Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  42.60   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  42.88   
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  43.40   
Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  46.18   
Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  46.27   
Danielsson Linnea  2002  NORRTÄLJE    25 m  47.01   
10  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  49.38   
11  Dolama Selma  2003  NORRTÄLJE  BO2603  25 m  51.26   
12  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  51.61   
13  Lindberg Ebba  2003  NORRTÄLJE  AZ2803  25 m  51.62   
14  Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE  AP4105  25 m  51.69   
15  Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  52.67   
16  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  52.97   
17  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  53.45   
18  Eriksson Astrid  2002  NORRTÄLJE    25 m  54.73   
19  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE    25 m  58.00   
20  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE    25 m  59.43   
21  Hallberg Gustav  2001  NORRTÄLJE    25 m     
22  Luna Estella  2004  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:26.88   
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:29.18   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:29.91   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:31.62   
Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  25 m  1:40.11   
Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:40.26   
Varley Maya  2001  NORRTÄLJE  BF7201  25 m  1:42.95   
Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:43.00   
Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m  1:44.91   
10  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:52.49   
11  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:53.85   
12  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 11, 25m Frisim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Rejås Marcus  1973  NORRTÄLJE    25 m  15.85   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  15.87   
Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE  AP4105  25 m  18.23   
Ohlsson Rejås Jenny  1977  NORRTÄLJE    25 m  20.87   
Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  22.86   
Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  23.08   
Hallberg Klara  2003  NORRTÄLJE    25 m  24.00   
Lagerqvist Lia  2006  NORRTÄLJE    25 m  24.18   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  26.23   
10  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    25 m  26.65   
11  Hultström Emelie  2005  NORRTÄLJE    25 m  26.92   
12  Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    25 m  27.09   
13  Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.39   
14  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  28.64   
15  Eriksson Agnes  2004  NORRTÄLJE    25 m  29.16   
16  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE    25 m  29.41   
17  Svensson Gustav  2006  NORRTÄLJE    25 m  29.91   
18  Ribero Ebba  2005  NORRTÄLJE    25 m  30.89   
19  Agerfalk Isabelle  2007  NORRTÄLJE    25 m  31.71   
20  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE    25 m  32.98   
21  Blomberg Azizi Ella  2005  NORRTÄLJE    25 m  32.99   
22  Hallberg Vanessa  2006  NORRTÄLJE    25 m  35.35   
23  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE    25 m  35.43   
24  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  40.01   
25  Sundell Tuva  2007  NORRTÄLJE    25 m  41.04   
26  Zetterström Hugo  2010  NORRTÄLJE  AA6110  25 m  43.47   
27  Forsberg Elliot  2007  NORRTÄLJE    25 m     
28  Hallberg Gustav  2001  NORRTÄLJE    25 m     
29  Diaz Ahlberg Lea  2006  NORRTÄLJE    25 m     
30  Moxness Igefors Siri  2010  NORRTÄLJE    25 m     
31  Ronqvist Arvid  2008  NORRTÄLJE    25 m     
32  Wengerin Spaak Wilma  2005  NORRTÄLJE    25 m     
33  Larsson Filip  2006  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 12, 50m Frisim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  31.46   
Pettersson Mikael  1972  NORRTÄLJE    25 m  33.85   
Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  33.88   
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  33.94   
Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  34.75   
Eriksson Daniel  1975  NORRTÄLJE    25 m  35.32   
Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  35.44   
Rejås Marcus  1973  NORRTÄLJE    25 m  36.58   
Dolama Selma  2003  NORRTÄLJE  BO2603  25 m  36.79   
10  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  37.81   
11  Danielsson Linnea  2002  NORRTÄLJE    25 m  40.56   
12  Tsering Eskilsson Sherab  2003  NORRTÄLJE    25 m  41.37   
13  Lindberg Ebba  2003  NORRTÄLJE  AZ2803  25 m  41.48   
14  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    25 m  44.84   
15  Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  45.66   
16  Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  45.73   
17  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE    25 m  46.11   
18  Ohlsson Rejås Jenny  1977  NORRTÄLJE    25 m  47.20   
19  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  47.68   
20  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  47.96   
21  Eriksson Astrid  2002  NORRTÄLJE    25 m  48.25   
22  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  48.49   
23  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  49.49   
24  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE    25 m  51.77   
25  Ahlback Emma  2004  NORRTÄLJE    25 m  53.11   
26  Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    25 m  54.44   
27  Hallberg Klara  2003  NORRTÄLJE    25 m     
28  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m     
29  Åhlén Gunnar  1974  NORRTÄLJE    25 m     
30  Wester Ida  2003  NORRTÄLJE    25 m     
31  Jonsson Lyman Tove  2006  NORRTÄLJE    25 m     
32  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:02.11   
Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  1:02.64   
Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  1:04.55   
Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:07.00   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:10.59   
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:10.77   
Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:13.29   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:17.64   
Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  25 m  1:22.42   
10  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:29.64   
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  16.96   
Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  21.44   
Åkerblom Wide  2005  NORRTÄLJE  AP4105  25 m  22.18   
Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  25 m  26.92   
Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    25 m  28.62   
Säfström Ludvig  2004  NORRTÄLJE  AF4704  25 m  30.09   
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  30.98   
Lindström Maja  2004  NORRTÄLJE    25 m     
Lindberg Ebba  2003  NORRTÄLJE  AZ2803  25 m     
10  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE    25 m     
11  Hallberg Gustav  2001  NORRTÄLJE    25 m     
12  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Magnusson Martin  1995  NORRTÄLJE  AG6795  25 m  27.42   
Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  25 m  27.60   
Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  28.73   
Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  36.70   
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  37.04   
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  37.12   
Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  37.48   
Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  38.71   
Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  40.37   
10  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  40.67   
11  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m     
12  Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m     
13  Dolama Selma  2003  NORRTÄLJE  BO2603  25 m     
14  Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  25 m     
 
Gren 16, 100m Fjärilsim Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:17.15   
 
Gren 17, 100m Medley Mixed 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:10.38   
Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:22.37   
Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:25.96   
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:26.11   
Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:27.53   
Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:28.27   
Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:31.41   
Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  25 m  1:34.49   
Varley Maya  2001  NORRTÄLJE  BF7201  25 m  1:34.50   
10  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:36.98   
11  Danielsson Linnea  2002  NORRTÄLJE    25 m  1:46.96   
12  Malmström Viktoria  2004  NORRTÄLJE  AW6604  25 m     
 
Gren 18, Valfri distans 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m     
Zetterström Johanna  1978  NORRTÄLJE  AA8478  25 m     
Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m     
Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m     
Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m     
Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  14 mars 2016 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  20:54