Deltagarlista Gren 1-18 
 
  Tävling  Norrtäljedoppet    Utskriftsdatum  25 november 2017   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  20:03   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 november 2017         
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  16.94   
40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  17.89   
Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  19.13   
46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  19.54   
113  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  19.61   
Ahinko Amanda  2007  ÅSF  07A230  25 m  20.12   
14  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  20.64   
16  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  21.44   
39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  21.47   
10  115  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  21.98   
11  20  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  22.07   
12  42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  22.41   
13  41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  22.46   
14  45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  22.67   
15  55  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  22.77   
16  29  Watkins Ffion  2008  ÅSF  08A201  25 m  23.17   
17  61  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  24.07   
18  49  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m     
19  51  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m     
20  54  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m     
21  73  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m     
22  81  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m     
23  84  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m     
24  96  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
25  97  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
26  98  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m     
27  99  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
28  117  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m     
29  131  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m     
30  134  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  17.07   
111  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  19.98   
92  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  25.23   
Flöjt Felix  2007  ÅSF  07A668  25 m  26.00   
64  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  26.78   
114  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  27.59   
22  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m  29.44   
60  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  29.56   
112  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  30.85   
10  17  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m     
11  50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m     
12  52  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m     
13  101  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m     
14  116  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m     
15  121  Badaoui Anas  2005  ÅKERSBERGA  AL1905  25 m     
16  124  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m     
17  162  Solén Leonard  2003  ÅKERSBERGA  AZ7703  25 m     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Lindholm Jessica  2001  ÅSF  01B019  25 m  29.37   
31  Woivalin Ellen  2001  ÅSF  01B291  25 m  32.46   
Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  35.78   
137  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  37.59   
Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  37.91   
94  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  38.80   
40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  39.52   
Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  40.14   
164  Strömstedt Saga  2004  ÅKERSBERGA  AU5804  25 m  40.29   
10  156  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  40.59   
11  141  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  40.62   
12  158  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  41.08   
13  46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  42.01   
14  171  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  42.48   
15  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  43.13   
16  23  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  43.32   
17  126  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  44.20   
18  163  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  45.98   
19  149  Korent Tyra  2006  ÅKERSBERGA  AC2206  25 m  46.21   
20  170  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  46.22   
21  147  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  46.75   
22  145  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  47.26   
23  53  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  48.05   
24  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  49.97   
25  153  Lindholm Signe  2006  ÅKERSBERGA  AC4206  25 m  50.94   
26  39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  52.94   
27  41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  55.73   
28  120  Andersson Hultgren Vera  2005  ÅKERSBERGA  AM3805  25 m  56.83   
29  42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  56.87   
30  144  Isaksson Julia  2005  ÅKERSBERGA  AT5605  25 m  57.50   
31  10  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m     
32  12  Högman Elin  2003  ÅSF  03B232  25 m     
33  28  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m     
34  65  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
35  77  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
36  84  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m     
37  130  Colling Liv  2004  ÅKERSBERGA  BM3804  25 m     
38  135  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m     
39  165  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Roman Max  2000  ÅSF  00B282  25 m  30.29   
19  Mattsson Alexander  2003  ÅSF  03A981  25 m  32.04   
30  Wikström Frej-oskar  1999  ÅSF  99B272  25 m  35.16   
136  Elg Simon  2000  ÅKERSBERGA  AO7500  25 m  35.27   
146  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  36.75   
173  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  37.22   
27  Rosenholm Philip  2004  ÅSF  04B081  25 m  37.89   
142  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  37.96   
24  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  38.37   
10  122  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  38.50   
11  13  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  39.85   
12  123  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  39.99   
13  11  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  40.27   
14  21  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  40.37   
15  128  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  41.94   
16  127  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  41.95   
17  25  Pehrsson Tommy  2003  ÅSF  03A539  25 m  43.15   
18  111  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  45.78   
19  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  50.34   
20  18  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  50 m  56.31   
21  148  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  1:02.58   
22  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m     
23  44  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m     
24  83  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  18.87   
40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  19.95   
41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  21.27   
42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  22.24   
39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  22.46   
20  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  22.52   
46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  22.68   
45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  24.22   
10  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  24.43   
10  47  Lanner Lisa  2009  GUSTAVSBER  AF7209  25 m  27.73   
11  138  Filippou Emma  2007  ÅKERSBERGA  AE7807  25 m  27.80   
12  91  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  29.16   
13  97  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  29.92   
14  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m     
15  73  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m     
16  79  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m     
17  80  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m     
18  84  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m     
19  85  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m     
20  87  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE  AJ5408  25 m     
21  96  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
22  100  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE  AP1208  25 m     
23  119  Andersson Tova  2005  ÅKERSBERGA  BO7605  25 m     
24  125  Bocké Nellie  2008  ÅKERSBERGA  AC3408  25 m     
25  152  Lindberg Ebba  2008  ÅKERSBERGA  AE9608  25 m     
26  155  Nordin Elida  2010  ÅKERSBERGA  AB2210  25 m     
27  157  Pennhag Alma  2007  ÅKERSBERGA  AN6407  25 m     
28  161  Skogby Daphne  2005  ÅKERSBERGA  BR0805  25 m     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  18.72   
103  Zetterström Hugo  2010  NORRTÄLJE  AA6110  25 m  37.26   
50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m     
63  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m     
89  Ratatikainen Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m     
101  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m     
172  Wibrorg Max  2007  ÅKERSBERGA  AF0507  25 m     
184  Ekström Alde  2008  ÅSF  08A280  25 m     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Lindholm Jessica  2001  ÅSF  01B019  25 m  32.88   
31  Woivalin Ellen  2001  ÅSF  01B291  25 m  34.97   
96  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  37.02   
Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  37.25   
137  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  38.29   
Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  38.84   
126  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  38.84   
94  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  39.57   
141  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  40.37   
10  171  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  40.45   
11  Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  41.22   
12  158  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  41.53   
13  40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  41.81   
14  156  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  41.84   
15  164  Strömstedt Saga  2004  ÅKERSBERGA  AU5804  25 m  42.71   
16  115  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  42.98   
17  163  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  43.55   
18  147  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  43.71   
19  165  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m  43.80   
20  20  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  45.65   
21  149  Korent Tyra  2006  ÅKERSBERGA  AC2206  25 m  45.65   
22  55  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  45.79   
23  113  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  45.86   
24  12  Högman Elin  2003  ÅSF  03B232  25 m  46.02   
25  145  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  46.02   
26  28  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  46.49   
27  14  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  46.59   
28  42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  47.02   
29  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  47.23   
30  23  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  47.49   
31  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  47.56   
32  144  Isaksson Julia  2005  ÅKERSBERGA  AT5605  25 m  47.82   
33  39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  47.90   
34  41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  47.91   
35  117  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  48.02   
36  170  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  48.16   
37  46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  48.62   
38  120  Andersson Hultgren Vera  2005  ÅKERSBERGA  AM3805  25 m  48.67   
39  29  Watkins Ffion  2008  ÅSF  08A201  25 m  49.69   
40  16  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  50.77   
41  153  Lindholm Signe  2006  ÅKERSBERGA  AC4206  25 m  51.99   
42  135  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  52.63   
43  49  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  53.92   
44  53  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  54.30   
45  77  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  54.57   
46  51  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  55.19   
47  45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  56.08   
48  154  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  57.69   
49  134  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m  58.15   
50  95  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  1:09.88   
51  54  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m     
52  61  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m     
53  62  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
54  65  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
55  143  Grönvall Julia  2004  ÅKERSBERGA  AU7604  25 m     
56  151  Liljeblad Estelle  2007  ÅKERSBERGA  AY9607  25 m     
57  166  Söderqvist Wilma  2007  ÅKERSBERGA  AI6807  25 m     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Roman Max  2000  ÅSF  00B282  25 m  32.13   
56  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  35.83   
Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  36.41   
30  Wikström Frej-oskar  1999  ÅSF  99B272  25 m  36.65   
24  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  37.48   
173  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  37.91   
19  Mattsson Alexander  2003  ÅSF  03A981  25 m  38.00   
13  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  38.52   
142  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  38.66   
10  122  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  38.95   
11  123  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  39.65   
12  11  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  40.17   
13  128  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  40.29   
14  50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  40.56   
15  146  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  41.01   
16  21  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  42.61   
17  25  Pehrsson Tommy  2003  ÅSF  03A539  25 m  42.96   
18  127  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  43.20   
19  44  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  43.75   
20  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  45.21   
21  111  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  45.77   
22  18  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  46.79   
23  124  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  46.89   
24  114  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  47.78   
25  116  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  48.30   
26  148  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  49.72   
27  27  Rosenholm Philip  2004  ÅSF  04B081  25 m  51.43   
28  52  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  52.83   
29  112  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  53.51   
30  17  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  57.10   
31  129  Colling Emil  2005  ÅKERSBERGA  AL4905  25 m  57.14   
32  22  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m  1:01.49   
33  Flöjt Felix  2007  ÅSF  07A668  25 m     
34  64  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
35  75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
36  78  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m     
37  83  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
38  92  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  21.63   
40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  21.75   
42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  23.34   
46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  24.39   
45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  25.36   
39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  26.35   
20  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  27.41   
91  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  32.86   
47  Lanner Lisa  2009  GUSTAVSBER  AF7209  25 m  33.26   
10  66  Blomberg Azizi Evelyn  2003  NORRTÄLJE  CC0603  25 m     
11  68  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m     
12  70  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m     
13  71  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
14  79  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m     
15  80  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m     
16  81  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m     
17  84  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m     
18  85  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m     
19  88  Pizarro Malmström Isabella  2005  NORRTÄLJE  BT9405  25 m     
20  96  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
21  98  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m     
22  100  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE  AP1208  25 m     
23  125  Bocké Nellie  2008  ÅKERSBERGA  AC3408  25 m     
24  133  Dizdar Emmy  2007  ÅKERSBERGA  AI8607  25 m     
25  157  Pennhag Alma  2007  ÅKERSBERGA  AN6407  25 m     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  20.37   
92  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  27.83   
17  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  38.12   
Flöjt Felix  2007  ÅSF  07A668  25 m     
22  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m     
50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m     
76  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m     
82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m     
90  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m     
10  184  Ekström Alde  2008  ÅSF  08A280  25 m     
11  185  Sundsgård Lucas  2006  NORRTÄLJE  AT1706  25 m     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Woivalin Ellen  2001  ÅSF  01B291  25 m  35.85   
15  Lindholm Jessica  2001  ÅSF  01B019  25 m  38.44   
23  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  40.49   
Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  41.18   
170  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  42.30   
163  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  43.94   
28  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  44.14   
158  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  45.24   
137  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  45.29   
10  141  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  45.48   
11  Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  45.71   
12  156  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  45.97   
13  164  Strömstedt Saga  2004  ÅKERSBERGA  AU5804  25 m  46.47   
14  80  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  46.64   
15  126  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  47.11   
16  12  Högman Elin  2003  ÅSF  03B232  25 m  47.38   
17  48  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m  47.57   
18  Ahinko Amanda  2007  ÅSF  07A230  25 m  47.91   
19  16  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  48.13   
20  171  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  48.27   
21  145  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  48.48   
22  40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  48.84   
23  14  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  48.94   
24  42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  49.45   
25  41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  49.61   
26  46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  49.76   
27  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  50.17   
28  113  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  50.65   
29  115  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  50.77   
30  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  50.89   
31  120  Andersson Hultgren Vera  2005  ÅKERSBERGA  AM3805  25 m  51.32   
32  54  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m  52.11   
33  130  Colling Liv  2004  ÅKERSBERGA  BM3804  25 m  53.08   
34  49  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  53.29   
35  149  Korent Tyra  2006  ÅKERSBERGA  AC2206  25 m  53.33   
36  45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  54.39   
37  131  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m  55.09   
38  147  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  55.19   
39  153  Lindholm Signe  2006  ÅKERSBERGA  AC4206  25 m  55.98   
40  53  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  56.12   
41  39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  56.77   
42  55  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  57.07   
43  144  Isaksson Julia  2005  ÅKERSBERGA  AT5605  25 m  57.09   
44  62  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  59.55   
45  29  Watkins Ffion  2008  ÅSF  08A201  25 m  1:00.51   
46  154  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  1:01.22   
47  135  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  1:03.30   
48  95  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  1:04.08   
49  10  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  1:04.38   
50  77  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  1:04.70   
51  134  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m  1:08.10   
52  133  Dizdar Emmy  2007  ÅKERSBERGA  AI8607  25 m  1:10.56   
53  47  Lanner Lisa  2009  GUSTAVSBER  AF7209  25 m     
54  51  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m     
55  61  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m     
56  65  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
57  71  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
58  87  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE  AJ5408  25 m     
59  88  Pizarro Malmström Isabella  2005  NORRTÄLJE  BT9405  25 m     
60  97  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
61  117  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m     
62  119  Andersson Tova  2005  ÅKERSBERGA  BO7605  25 m     
63  138  Filippou Emma  2007  ÅKERSBERGA  AE7807  25 m     
64  140  Furuvik Pella Ida  2005  ÅKERSBERGA  BO4605  25 m     
65  143  Grönvall Julia  2004  ÅKERSBERGA  AU7604  25 m     
66  161  Skogby Daphne  2005  ÅKERSBERGA  BR0805  25 m     
67  165  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m     
68  166  Söderqvist Wilma  2007  ÅKERSBERGA  AI6807  25 m     
 
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Roman Max  2000  ÅSF  00B282  25 m  39.42   
128  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  39.52   
30  Wikström Frej-oskar  1999  ÅSF  99B272  25 m  40.27   
24  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  40.91   
173  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  40.91   
11  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  41.31   
25  Pehrsson Tommy  2003  ÅSF  03A539  25 m  41.38   
19  Mattsson Alexander  2003  ÅSF  03A981  25 m  41.73   
142  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  42.20   
10  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  43.22   
11  123  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  43.88   
12  122  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  45.66   
13  13  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  46.01   
14  127  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  46.24   
15  146  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  46.59   
16  52  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  48.43   
17  18  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  48.54   
18  159  Safdari Hameedullah  2001  ÅKERSBERGA  BA0101  25 m  49.52   
19  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  49.69   
20  50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  50.11   
21  27  Rosenholm Philip  2004  ÅSF  04B081  25 m  50.18   
22  21  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  50.99   
23  124  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  52.82   
24  112  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  57.32   
25  60  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  58.75   
26  111  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  59.23   
27  114  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  1:01.00   
28  90  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  1:01.88   
29  148  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  1:02.12   
30  116  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  1:07.27   
31  44  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m     
32  63  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
33  64  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
34  75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
35  83  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
36  89  Ratatikainen Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m     
37  121  Badaoui Anas  2005  ÅKERSBERGA  AL1905  25 m     
38  129  Colling Emil  2005  ÅKERSBERGA  AL4905  25 m     
39  162  Solén Leonard  2003  ÅKERSBERGA  AZ7703  25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  16.08   
104  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  16.31   
41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  17.14   
51  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  17.45   
42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  17.90   
39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  17.98   
Ahinko Amanda  2007  ÅSF  07A230  25 m  19.84   
20  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  19.85   
46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  19.87   
10  14  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  20.10   
11  45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  20.21   
12  84  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m  22.94   
13  91  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  25.65   
14  47  Lanner Lisa  2009  GUSTAVSBER  AF7209  25 m  26.36   
15  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m     
16  16  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m     
17  48  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m     
18  49  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m     
19  54  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m     
20  69  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m     
21  70  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m     
22  71  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
23  72  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
24  79  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC1407  25 m     
25  85  Lampén Tyra  2007  NORRTÄLJE  BC2407  25 m     
26  93  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE  BX4403  25 m     
27  96  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m     
28  100  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE  AP1208  25 m     
29  133  Dizdar Emmy  2007  ÅKERSBERGA  AI8607  25 m     
30  152  Lindberg Ebba  2008  ÅKERSBERGA  AE9608  25 m     
31  155  Nordin Elida  2010  ÅKERSBERGA  AB2210  25 m     
32  157  Pennhag Alma  2007  ÅKERSBERGA  AN6407  25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m  23.45   
60  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  33.33   
103  Zetterström Hugo  2010  NORRTÄLJE  AA6110  25 m  43.47   
Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m     
50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m     
76  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE  AC9709  25 m     
90  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m     
172  Wibrorg Max  2007  ÅKERSBERGA  AF0507  25 m     
184  Ekström Alde  2008  ÅSF  08A280  25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Lindholm Jessica  2001  ÅSF  01B019  25 m  28.40   
31  Woivalin Ellen  2001  ÅSF  01B291  25 m  29.36   
Blomqvist Hanna  2005  ÅSF  05A691  25 m  32.12   
96  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  32.93   
Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  33.02   
94  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  50 m  33.83   
137  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  33.94   
126  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  34.30   
23  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  34.33   
10  171  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  34.41   
11  170  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  34.74   
12  141  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  34.80   
13  158  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  34.86   
14  164  Strömstedt Saga  2004  ÅKERSBERGA  AU5804  25 m  35.34   
15  40  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  35.58   
16  156  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  50 m  35.63   
17  86  Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  35.64   
18  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  35.92   
19  145  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  36.30   
20  99  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  37.22   
21  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  37.30   
22  28  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  37.50   
23  98  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  37.64   
24  165  Szeplaky Elina  2004  ÅKERSBERGA  BY0204  25 m  37.65   
25  163  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  38.17   
26  80  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  38.45   
27  115  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  38.60   
28  117  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  38.71   
29  73  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m  38.82   
30  42  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  50 m  39.01   
31  41  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  39.18   
32  147  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  39.25   
33  48  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m  39.39   
34  51  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  39.48   
35  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  39.62   
36  113  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  39.65   
37  39  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  39.80   
38  14  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  39.87   
39  20  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  40.38   
40  12  Högman Elin  2003  ÅSF  03B232  25 m  40.62   
41  144  Isaksson Julia  2005  ÅKERSBERGA  AT5605  25 m  40.69   
42  46  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  41.03   
43  55  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  41.50   
44  120  Andersson Hultgren Vera  2005  ÅKERSBERGA  AM3805  25 m  41.58   
45  54  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m  41.71   
46  49  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  41.84   
47  53  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  41.84   
48  130  Colling Liv  2004  ÅKERSBERGA  BM3804  25 m  41.97   
49  149  Korent Tyra  2006  ÅKERSBERGA  AC2206  25 m  42.09   
50  29  Watkins Ffion  2008  ÅSF  08A201  25 m  42.32   
51  69  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  42.50   
52  74  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  42.74   
53  68  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m  43.39   
54  45  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m  43.85   
55  131  Dahlberg Evelina  2007  ÅKERSBERGA  AI7607  25 m  43.91   
56  77  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  44.15   
57  72  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m  45.13   
58  66  Blomberg Azizi Evelyn  2003  NORRTÄLJE  CC0603  25 m  45.36   
59  62  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  45.44   
60  81  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m  45.85   
61  154  Nordin Adella  2007  ÅKERSBERGA  AL8407  25 m  46.26   
62  153  Lindholm Signe  2006  ÅKERSBERGA  AC4206  25 m  46.81   
63  10  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  47.18   
64  135  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  47.97   
65  71  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  48.55   
66  143  Grönvall Julia  2004  ÅKERSBERGA  AU7604  25 m  51.86   
67  95  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  54.49   
68  134  Dombos Andrea  2008  ÅKERSBERGA  AI0408  25 m  58.50   
69  133  Dizdar Emmy  2007  ÅKERSBERGA  AI8607  25 m  1:01.72   
70  61  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m     
71  65  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m     
72  67  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m     
73  70  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m     
74  84  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m     
75  87  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE  AJ5408  25 m     
76  93  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE  BX4403  25 m     
77  97  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
78  100  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE  AP1208  25 m     
79  102  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m     
80  119  Andersson Tova  2005  ÅKERSBERGA  BO7605  25 m     
81  125  Bocké Nellie  2008  ÅKERSBERGA  AC3408  25 m     
82  138  Filippou Emma  2007  ÅKERSBERGA  AE7807  25 m     
83  140  Furuvik Pella Ida  2005  ÅKERSBERGA  BO4605  25 m     
84  151  Liljeblad Estelle  2007  ÅKERSBERGA  AY9607  25 m     
85  161  Skogby Daphne  2005  ÅKERSBERGA  BR0805  25 m     
86  166  Söderqvist Wilma  2007  ÅKERSBERGA  AI6807  25 m     
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Roman Max  2000  ÅSF  00B282  25 m  27.91   
30  Wikström Frej-oskar  1999  ÅSF  99B272  25 m  28.98   
19  Mattsson Alexander  2003  ÅSF  03A981  25 m  29.74   
56  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  30.75   
13  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  30.89   
128  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  31.36   
Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  31.44   
142  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  31.63   
122  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  31.68   
10  11  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  32.11   
11  24  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  32.46   
12  146  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  50 m  32.53   
13  136  Elg Simon  2000  ÅKERSBERGA  AO7500  25 m  33.02   
14  173  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  33.15   
15  123  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  33.96   
16  21  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  34.31   
17  25  Pehrsson Tommy  2003  ÅSF  03A539  50 m  34.41   
18  50  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  35.64   
19  44  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  36.62   
20  127  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  37.53   
21  27  Rosenholm Philip  2004  ÅSF  04B081  25 m  37.62   
22  18  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  38.13   
23  111  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  38.30   
24  159  Safdari Hameedullah  2001  ÅKERSBERGA  BA0101  25 m  40.97   
25  52  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  41.13   
26  116  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  41.29   
27  162  Solén Leonard  2003  ÅKERSBERGA  AZ7703  25 m  42.24   
28  114  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  42.47   
29  124  Bocké Leon  2006  ÅKERSBERGA  AJ2906  25 m  44.62   
30  22  Mirén Hugo  2006  ÅSF  06A813  25 m  45.25   
31  148  Kling Vide  2007  ÅKERSBERGA  AA8907  25 m  45.94   
32  101  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  50.88   
33  90  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  50.90   
34  Flöjt Felix  2007  ÅSF  07A668  25 m  52.59   
35  112  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  54.72   
36  17  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  55.03   
37  129  Colling Emil  2005  ÅKERSBERGA  AL4905  25 m  57.76   
38  63  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
39  64  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m     
40  75  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE  BA8303  25 m     
41  78  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m     
42  82  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE  AI8308  25 m     
43  83  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE  AT2706  25 m     
44  89  Ratatikainen Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m     
45  121  Badaoui Anas  2005  ÅKERSBERGA  AL1905  25 m     
 
Gren 17, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
179  Åkersberga Damer 4  ÅKERSBERGA    25 m  2:19.77   
35  Åsf T-05  2002  ÅSF    25 m  2:20.00   
176  Åkersberga Damer 5  ÅKERSBERGA    25 m  2:22.06   
175  Åkersberga Damer  2005  ÅKERSBERGA    25 m  2:24.26   
38  Åsf Tjejer 2  2001  ÅSF    25 m  2:25.00   
37  Åsf Tjejer  2001  ÅSF    25 m  2:28.38   
43  Bålsta SK Damer [2007]  2007  BÅLSTA SK    25 m  2:33.57   
178  Åkersberga Damer 3  2004  ÅKERSBERGA    25 m  2:41.89   
58  Gustavsberg Damer 2  2004  GUSTAVSBER    25 m  2:44.87   
10  36  Åsf T-07  2007  ÅSF    25 m  2:45.00   
11  57  Gustavsber Damer 1  GUSTAVSBER    25 m  2:45.77   
12  177  Åkersberga Damer 2  2006  ÅKERSBERGA    25 m  2:51.61   
13  105  Norrtälje Damer  NORRTÄLJE    25 m     
14  106  Norrtälje Damer [2007]  2007  NORRTÄLJE    25 m     
15  107  Norrtälje Damer Lag 2  NORRTÄLJE    25 m     
16  110  Norrtälje Tjejer  2005  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Åsf P-03  2003  ÅSF    25 m  2:05.00   
182  Åkersberga Herrar 3  ÅKERSBERGA    25 m  2:10.47   
183  Åkersberga Herrar 4  ÅKERSBERGA    25 m  2:15.65   
59  Gustavsberg Herrar  2003  GUSTAVSBER    25 m  2:24.14   
33  Åsf P-05  2005  ÅSF    25 m  2:25.00   
34  Åsf Pojkar  2003  ÅSF    25 m  3:00.00   
181  Åkersberga Herrar 2  ÅKERSBERGA    25 m  3:10.56   
108  Norrtälje Herrar  NORRTÄLJE    25 m     
109  Norrtälje Herrar [2007]  2007  NORRTÄLJE    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 november 2017 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  20:03