Deltagarlista Gren 1-18 
 
  Tävling      Utskriftsdatum  27 oktober 2017   
  Tävlingsort      Utskriftstid  22:09   
  Arrangör  Nsk         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 oktober 2017         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:09.81   
Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  1:11.70   
39  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:11.74   
26  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:12.35   
47  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:13.86   
40  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  50 m  1:17.87   
61  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:23.61   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
17  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m     
 
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Magnusson Martin  1995  NORRTÄLJE  AG6795  25 m  53.73   
16  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  59.79   
54  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:01.49   
32  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:02.36   
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  1:06.54   
43  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  1:55.55   
19  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 3, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  33.45   
10  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m  43.19   
22  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  44.15   
Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  45.09   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  45.66   
38  Persson Emma  2005  NORRTÄLJE  BS3805  25 m  46.34   
30  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m  47.33   
37  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  47.34   
13  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  48.55   
10  20  Hallberg Vanessa  2006  NORRTÄLJE  BH7606  25 m  50.34   
11  48  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  51.17   
12  12  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE    25 m     
13  35  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE    25 m     
14  41  Pizarro-Malmströ Isabella  2005  NORRTÄLJE    25 m     
15  52  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
 
Gren 4, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  38.54   
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  48.40   
29  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  48.40   
45  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  50.49   
57  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  50.88   
27  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  55.36   
23  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m  57.21   
42  Raatikainen-Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m  22.91   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m  24.39   
49  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  25.07   
60  Vättö-Kajan Nikita  2004  NORRTÄLJE    25 m  25.32   
23  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m  26.56   
38  Persson Emma  2005  NORRTÄLJE  BS3805  25 m  27.04   
48  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  27.45   
35  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE    25 m  27.80   
27  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  28.22   
10  18  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  28.67   
11  42  Raatikainen-Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m  28.76   
12  55  Sördén Eddie  2007  NORRTÄLJE    25 m  28.97   
13  44  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  29.16   
14  57  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  29.64   
15  43  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  29.79   
16  52  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  29.92   
17  20  Hallberg Vanessa  2006  NORRTÄLJE  BH7606  25 m  30.94   
18  21  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE    25 m  31.95   
19  28  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  32.17   
20  46  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE    25 m  32.70   
21  56  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE    25 m  32.81   
22  36  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  45.12   
23  Areskoug Solveig  2006  NORRTÄLJE    25 m     
24  Blomberg Azizi Evelyn  2003  NORRTÄLJE  CC0603  25 m     
25  15  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
26  59  Tunberg Vilhelm  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  30.23   
50  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  34.71   
33  Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  41.22   
40  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  41.28   
14  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  46.52   
22  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  50.26   
19  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  52.41   
29  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  52.68   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  54.10   
10  37  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  54.89   
11  45  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:18.56   
Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  1:22.01   
47  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:24.11   
 
Gren 8, 400m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  4:40.55   
32  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  5:23.64   
31  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  5:30.81   
40  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  50 m  6:04.74   
39  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  6:58.59   
 
Gren 9, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pizarro-Malmströ Isabella  2005  NORRTÄLJE    25 m  25.64   
18  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  26.02   
Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  26.11   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  26.32   
23  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m  26.46   
45  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  27.10   
48  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  27.19   
Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  27.20   
60  Vättö-Kajan Nikita  2004  NORRTÄLJE    25 m  27.27   
10  57  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  27.41   
11  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  27.55   
12  22  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  27.68   
13  43  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  28.02   
14  37  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m  29.34   
15  52  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  30.23   
16  27  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  31.28   
17  38  Persson Emma  2005  NORRTÄLJE  BS3805  25 m  31.71   
18  46  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE    25 m  31.96   
19  44  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  32.86   
20  12  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE    25 m  33.32   
21  56  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE    25 m  34.65   
22  55  Sördén Eddie  2007  NORRTÄLJE    25 m  38.90   
23  36  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m  40.66   
24  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
25  Areskoug Solveig  2006  NORRTÄLJE    25 m     
26  15  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
27  24  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE    25 m     
28  28  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m     
29  51  Soyal Filiz  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  39.98   
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  40.04   
Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  41.86   
62  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  42.53   
14  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  49.81   
11  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  53.45   
19  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  55.36   
29  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  56.03   
30  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m  57.49   
10  42  Raatikainen-Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m  59.02   
11  41  Pizarro-Malmströ Isabella  2005  NORRTÄLJE    25 m  59.27   
12  43  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  1:01.88   
13  44  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  1:14.42   
14  Blomberg Azizi Evelyn  2003  NORRTÄLJE  CC0603  25 m     
15  17  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m     
16  21  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:17.80   
61  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:42.95   
25  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  1:47.65   
13  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m  1:51.73   
36  Nirling Nilla  2010  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 12, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Magnusson Martin  1995  NORRTÄLJE  AG6795  25 m  12.32   
18  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m  20.10   
48  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  21.45   
49  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  22.12   
43  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  22.33   
57  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  22.97   
27  Jansson Erik  2008  NORRTÄLJE    25 m  24.30   
21  Hedqvist Hugo  2009  NORRTÄLJE    25 m  24.82   
44  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  25.65   
10  55  Sördén Eddie  2007  NORRTÄLJE    25 m  25.78   
11  35  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.25   
12  56  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE    25 m  26.67   
13  46  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE    25 m  30.69   
14  28  Jansson Johan  2010  NORRTÄLJE    25 m  34.96   
15  12  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE    25 m  37.56   
16  Areskoug Solveig  2006  NORRTÄLJE    25 m     
17  24  Hållinder Tyra  2007  NORRTÄLJE    25 m     
18  51  Soyal Filiz  2010  NORRTÄLJE    25 m     
19  58  Trygg Erik  2007  NORRTÄLJE    25 m     
 
Gren 13, 50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  28.94   
33  Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m  35.64   
62  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m  36.15   
53  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  36.61   
17  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m  37.22   
25  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  38.45   
60  Vättö-Kajan Nikita  2004  NORRTÄLJE    25 m  39.53   
19  Hagstedt Love  2003  NORRTÄLJE    25 m  40.23   
11  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  41.21   
10  15  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m  45.13   
11  Blomberg Azizi Evelyn  2003  NORRTÄLJE  CC0603  25 m  45.36   
12  Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  25 m  47.29   
13  30  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m  47.33   
14  43  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m  50.81   
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  17.59   
17  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m  20.19   
53  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m  20.72   
30  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m  23.94   
22  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  24.35   
45  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  25.23   
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  26.78   
29  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    25 m  29.50   
48  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  30.01   
10  42  Raatikainen-Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m  30.03   
11  20  Hallberg Vanessa  2006  NORRTÄLJE  BH7606  25 m  31.18   
12  44  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m     
13  52  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
14  62  Tillberg Öhman Thindra  2003  NORRTÄLJE  BK0803  25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  33.14   
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  34.04   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  56.92   
30  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  25 m     
57  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m     
 
Gren 17, 100m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Magnusson Martin  1995  NORRTÄLJE  AG6795  25 m  1:00.97   
32  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:13.20   
 
Gren 18, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:11.29   
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  1:17.52   
47  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:26.21   
Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  1:56.41   
Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  1:56.86   
Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  2:04.34   
Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
22  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  27 oktober 2017 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  22:09