Deltagarlista Alla 
 
  Tävling  Utmanaren 2015-04-12    Utskriftsdatum  08 april 2015   
  Tävlingsort  Norrtälje    Utskriftstid  18:50   
  Arrangör  Norrtälje Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 april 2015         
 
 
 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Grenar 
 
Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  10 17 
Albertsen Oskar  1997  NORRTÄLJE  AZ4397  8 9 10 15 17 
Andersson Alva  2003  NORRTÄLJE  AW0803  3 9 12 
Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  5 8 11 
Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  2 13 17 
Brina Medina  2003  NORRTÄLJE  BT2403  5 8 11 
Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE    8 11 
Canhasi Erjon  2008  NORRTÄLJE    5 8 11 
Canhasi Gentian  2002  NORRTÄLJE  AM8302  9 12 15 
10  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE    8 11 
11  Ekelund Tilda  2003  NORRTÄLJE    8 11 
12  Ekstam-Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  5 8 11 
13  Elfvin Anna  2000  NORRTÄLJE  BB8600  1 17 
14  Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  6 9 12 14 
15  Fahlström Kevin  2000  NORRTÄLJE  AL2100  2 10 11 15 
16  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  5 8 11 
17  Figved-Persson Julia  2004  NORRTÄLJE    5 8 11 
18  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  2 12 13 
19  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE    5 11 
20  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE    5 8 12 
21  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE    5 11 
22  Häll Simon  2005  NORRTÄLJE   
23  Jansson Oskar  2006  NORRTÄLJE    5 8 11 
24  Johansson Tove  2005  NORRTÄLJE  AW0605  5 8 12 
25  Jonsson-Lyman Tove  2006  NORRTÄLJE    5 8 11 
26  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  3 10 13 16 
27  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  4 7 10 
28  Luna Estella  2004  NORRTÄLJE   
29  Lundqvist Elise  2006  NORRTÄLJE   
30  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  1 13 17 
31  Malmström Emelie  2004  NORRTÄLJE    6 9 12 
32  Malmström Matilda  2002  NORRTÄLJE    10 13 
33  Malmström Viktoria  2004  NORRTÄLJE  AW6604  3 7 9 13 
34  Maslowska Adrianna  2006  NORRTÄLJE    5 8 11 
35  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  3 9 13 15 17 
36  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  1 10 13 15 17 
37  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  3 9 12 14 17 
38  Plansjö Wilma  2006  NORRTÄLJE    8 11 
39  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE    5 8 11 
40  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE   
41  Sandgren Emil  2003  NORRTÄLJE  AR3303  4 9 12 14 
42  Sandgren Oscar  2005  NORRTÄLJE    5 8 11 
43  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  3 9 13 15 
44  Sjöberg Henrik  1971  NORRTÄLJE  AB2971  12 
45  Sjöberg Simon  2003  NORRTÄLJE  AF8103  4 12 
46  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  1 10 12 14 
47  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE    8 11 
48  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  4 7 10 13 16 
49  Skyving Ronja  2007  NORRTÄLJE  AA2807  5 8 11 
50  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  2 10 13 17 
51  Sördén Ina  2003  NORRTÄLJE  AX1203  3 8 12 14 
52  Tingvall Julia  2005  NORRTÄLJE  AW3405  3 8 12 
53  Tsering-Eskilsson Sherab  2003  NORRTÄLJE    5 6 8 9 11 
54  Tsering-Eskilsson Tenzin  2003  NORRTÄLJE    5 8 9 12 
55  Varley Maya  2001  NORRTÄLJE  BF7201  9 10 12 13 14 15 17 
56  Wennerström Kajsa  2003  NORRTÄLJE  AS2803  3 8 12 14 
57  Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  2 5 8 11 14 
58  Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299 
59  Winblad Olivia  2004  NORRTÄLJE    5 8 12 
60  Vättö-Kajan Nikita  2004  NORRTÄLJE    5 11 
61  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  3 10 13 14 17 
62  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  3 10 13 17 
63  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  3 10 13 14 17 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  08 april 2015 
Licensierad till: Norrtälje Simklubb  Utskriftstid  18:50